Wpis z mikrobloga

Cześć. W kinie grają same #!$%@? filmy którymi nie jestem zainteresowany, chciałbym z dziewczyną obejrzeć jakieś lepsze ale nie bardzo mamy na czym.

Czy jest w Warszawie jakieś miejsce gdzie można obejrzeć swój film z Netflix? Albo czy znacie jakiś hotel/apartament z dobrym smartTV czy tam kinem domowym? (najlepiej nie za miliony monet?

#netflix #youtube #vod #warszawa #kino #film #seriale
  • 19
Tak jak napisał @KompleksIndygo: chcę wyjść z domu w którym mam toxic współlokatorów na randkę. Wiem, że najlepiej mieć własne mieszkanie i telewizor ale nie mogę sobie na to pozwolić. Oglądanie w domu nie byłoby dla mnie komfortowe z przyczyn logistycznych.

@pieknamarion nie patrzę tylko na siecowki ale fajnie byłoby niektóre konkretne filmy obejrzeć

Gdybym mógł i chciał kupić telewizor to przecież nie zadawalbym pytania.
@cotidiemorimur @tmr
@justlooking5: tylko z tego co wiem tam właśnie w tych hotelach jest bardzo drogo, a telewizory mają raczej starsze i małe i niekoniecznie smart. Przynajmniej kiedyś. Czy masz jakieś potwierdzenie że gdzieś mają dobry sprzęt?

Mam chromecasta więc generalnie szukam po prostu dużego ekranu, może być z pokojem do wynajęcia
@franaa: ty swiecisz na ekran? bo takie pręgi na obrazie, ja polecam swiecic na sciane poprostu bardzo dobrze to wyglada nawet na budzetowcu za 600zl, sa nawet jakies specjalne farby projekcyjne ale w to sie nie bawiłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zerp: Ta to zwykle prześcieradło na sznurku, na dodatek prześwituje na żółte ściany. Prowizorka bo i tak się przeprowadzam niedługo. Na białej ścianie i odpowiednim ustawieniu obraz jest bardzo fajny.
@plazma: Jezu, dziękuję. Wreszcie ktoś zrozumiał czego szukam xd

Telewizor czy projektor nie rozwiązuje sprawy np. Drących się bahorów w pokoju obok. A jak kogoś zapraszam to chcę żeby było miło... A chcę obejrzeć konkretny film, zamiast komedii romantycznej z Karolakiem czy co tam się teraz ogląda.