Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Odliczam swoje ostatnie zmiany w #pracbaza . Z każdą zmianą powtarzam, że już gorzej być nie może, ale jest coraz gorzej XD

Tego ranka mieliśmy aż 26 odwołanych lotów - głównie (jeśli nie tylko) w Gatwick. Do ost chwili pracowaliśmy na tym, by obsadzić wszystkie poranne loty z brakującą załogą właśnie wykorzystując ludzi z odwołanych lotów (inaczej się nie dało).

Wisieńka na torcie tuż przed zakończeniem 12h zmiany, kiedy człowiek już jest na ostatkach sił, a musi te przeklęte telefony odbierać:

Dzwoni stewardessa z pretensjami, że zmieniliśmy jej lot w ost chwili na dłuższy, a ona chce z powrotem na poprzedni, bo ma wizytę u lekarza i musi wcześniej skończyć. Nie powinnam była się na to zgodzić, ale chciałam być miła i pójść na rękę. Ale niestety, coś kosztem czegoś - robiąc zamianę z osobą, która była na jej wcześniejszym locie, oczywiście steward operujący teraz ten dłuższy lot, zaczął mieć pretensje, że to nie fair, że on nie chce tego operować i już. No cóż, skończyło się na tym, że rzucił słuchawką XD

Mam dość tych ludzi, mam dość ciągłych pretensji, zarówno ze strony załogi pokładowej, jak i pilotów, o zmiany w ich rosterach.

Jeszcze 4 nocki (°°

#samolociara #lotnictwo #uk #zalesie #praca #pracbaza #pracazagranica
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A zmiana decyzji po wysłuchaniu pretensji to już w ogóle pokazujesz że można Tobą rządzić.


@Zarzad_pana_areczka: Po jego pretensjach nie zamieniłam znowu lotów, zostawiłam już jak jest.