Wpis z mikrobloga

Cześć sportowe świry wrzucam update sylwetki.(18 tydzień rekompozycji)

Dlaczego rekompozycja?

-moje zdrowie nie pozwala teraz ani na redukcję ani na masę (mam problemy z jelitami, teraz badamy co mi szkodzi itd)
-będę trzymać wagę, kalorie na -100/+100 aby zachować lekki wahania wagi
-trening akumulacyjny zmieniamy na intensyfikację (dla mnie jest lżej więcej ciężaru nałożyć niż robić lekkim krótsze przerwy, także oszczędzamy kichy w dalszym ciągu)

Co robię, aby naprawić jeita?

-wrzuciliśmy probiotyki i suple
Jakie cele ustawiłem na kolejne 3 miesiące?
-cele wagowe na razie odkładam na później, zdrowie na pierwszym miejscu
-jem 3800 kcal makro 235b 155t 380ww (mięso wołowe, kura/indyk, ogórki kiszone, banany i passata pomidorowa +dodaliśmy jajka i boczek (przyjęło się) +dodaliśmy zamienniki typu kasza gryczana/makaron ryżowy/szynka z indyka,kury/chuda wieprzowina (przyjęło się) oraz pieprz i sól. Tylko te produkty mnie nie uczulają oraz brzuch jest płaski po nich, co tydzień będziemy dodawać i sprawdzać co mogę jeść) + dodaliśmy masło orzechowe i strop klonowy

Co suplementuję?

-probiotyk sacharomyces bouldarii 2x po śniadaniu 2x po kolacji
-maślan 2x po każdym posiłku
-lukrecja 2x po każdym posiłku

Wymiary:

wzrost: 170.5cm
waga: 79.9 kg kg (-1.4)
klata: 107 -1
łapy: 38.5 38.5 (+0.5)
łydki: 40 +0
nadgarstek: 17.5 17 +0
przedramiona: 34 -0
uda: 60.5 -0.5
kark: 38 +0
pas: 85 +1
benek: 13 +0

Więcej fot w komentarzach :)

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #manlet #kulturystyka #zyzz
s0ngo_ - Cześć sportowe świry wrzucam update sylwetki.(18 tydzień rekompozycji)

Dlac...

źródło: comment_1662926499H8l8SqM3EUPW1EL1YLM9Ll.jpg

Pobierz
  • 23
@s0ngo_: no człowiek może się starać na maksa
a tu biologia kasuje jego marzenia w trimiga
dlatego lepiej czas poświęcany w pakernię, zainwestuj w różowij i coś co pozwoli Ci zarabiać więcej pieniędzy
szkolenia kursy itp.
@lalalama: I tak żadnego cardio oprócz tych treningów? Zazdroszczę metabolizmu, chociaż to dar jak i przekleństwo, gdy próbujesz masować to pewnie 4000+ w górę trzeba jeść. Mi 3200-3300 wystarczyło by 10 kilo uzbierać dodatkowe. A jakbym chciał redukować to po paru kilogramach pewnie też już bym musiał koło 2k jeść