Wpis z mikrobloga

@urzedniczatv:

Z jakiej racji jak będzie źle to wyjadę znowu jeszcze nigdy nie czekałem na prace za granic dłużej niż 2 dni telefon i wyjazd.


Jaki ty jesteś krótkowzroczny to aż boli, ale przejdziesz się na własnej głupocie wcześniej czy później, życie uczy, choć boleśnie.
  • Odpowiedz
@Greensy: Dlaczego skoro żyje takim trybem już sporo i wszystko jest jak należy odkładam sporo pieniędzy by później odpoczywać co w tym jest złego? Nie musze być na uwięzi.

Powiem więcej przez ten czas zbudowałem sobie dobre kontakty za granica z pracodawcami jak i mam rodzine tam więc praca dla mnie będzie cały czas nie każdy musi się „przejechać” niestety.
  • Odpowiedz
@RejestracjaBezNrTel:

CPU - Intel Core i9-11900K
GPU - Asus ROG STRIX RTX 3080 TI
Płyta główna - ASUS PRIME Z590-P
RAM - G.SKILL 16GB (2x8GB) 3600MHz CL17 Trident Z RGB
Dysk - Samsung 1TB M.2 PCIe NVMe 970 EVO
Chłodzenie - MSI MAG Core Liquid 240R V2 White
Zasilacz - ASUS ROG Strix 750W 80 Plus Gold
Obudowa - Lian Li LANCOOL II Mesh C RGB White
  • Odpowiedz
: Ja już jestem za stary na takie granie.


@BornToDie69: Ja czasami mam, że kilka dni pod rząd gram, a czasami to nie chce mi się absolutnie nic robić i idę spać o 21, nie wiem od czego to zależy.
  • Odpowiedz
@urzedniczatv: Te pedalarskie kolorki mnie dobijają. To dobre jest dla 12-latków ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Chociaż jak sobie pomyślę, to i w samochodach dorosłe chłopy sobie montują takie neony, nigdy tego nie zrozumiem. W klawiaturze podświetlenie to np w nocy się przydaje ale tęczowe wiatraczki (i do tego droższe niż zwykłe) to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@urzedniczatv: Życzę Ci, żeby to AIO z racji V2 nie było takie awaryjne jak poprzednik, który się średnio sypał po 6 miesiącach. Miej to na uwadze.
  • Odpowiedz