Wpis z mikrobloga

@L3stko: Rosja przegrywa i konfederacja przestała puszyć się do mocarza ze wschodu, podkuliła uszy i wraca do " my tylko chcemy obniżać podatki ". No niestety, ale z konfederacji wyszła taka ilość prorosyjkich aktywistów, że to aż boli.
ale z konfederacji wyszła taka ilość prorosyjkich aktywistów, że to aż boli.


@Jarasznikos: czy ci prorosyjscy aktywiści z konfederacji są teraz z tobą w pokoju?

Opowiadasz zwykłe bzdury. W Konfederacji nikt nie popiera Rosji w tym konflikcie. Jest niby jeden ancymon, który kręcił się wokół Konfederacji - niejaki Pana**uk ale nikt poważny nie traktuje go poważnie. Ja już przestałem zwracać uwagę na waszą propagandę o jakoby prorosyjskości Konfederacji. Skłaniam się nawet
@L3stko: Korwin jawnie popiera działania rosji, dementuje doniesienia o zbrodniach jakich dokonała rosyjska armia, popiera politykę kremla. Braun jest twarzą akcji " Stop ukrainizacji ", a to jedne z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk tej formacji politycznej ( zaraz obok Bosaka i Mentzena). Dla mnie ta partia od dłuższego czasu była skreślona z powodu chrześcijańskiego konserwatyzmu i włączanie w swoje szeregi ludzi o skrajnie nienaukowych poglądach ( jak Justyna Socha naczelna persona ruchu
@L3stko:

W Konfederacji nikt nie popiera Rosji w tym konflikcie


Nie rozumiesz jak działa pro-rosyjskość w takim konflikcie. Na zachodzie to oczywiste że skrajna opinia jak "Rosjanie mieli pełne prawo do ataku na Ukrainie" albo "Liczę że Rosja wygra tą wojnę" nie przejdzie i nikogo nie przekona. Ale pchanie pro-rosyjskich pozycji przy podkreśleniu że Rosja nie powinna atakować jest bardziej efektywne. "To Ukraincy popełniają zbrodnie wojenne", "winni wojnie są Brytyjczycy i