Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: do bazy EU się nie odniosłeś. Zarzucasz kłamstwo? Ok, to podaj prawdę, bo ja w takim razie zostałem przez ciebie zdyskredytowany jednym disclaimerem.
#!$%@?łeś wszystkie NOPy do kosza bo disclaimer, ok, nie ma problemu - pora na CS'a

Ten disclaimer to dupochron, bo każdy przypadek najwyraźniej trzeba analizować oddzielnie. W takim razie dlaczego było to zgłoszone w korelacji ze szczepieniem na covid? Bo najwyraźniej coś było na rzeczy.

Śmieszy mnie
do bazy EU się nie odniosłeś


@SpasticInk: odniosłem, przeczy ona dwóm innym stronom które podałeś jako rzetelne

Ten disclaimer to dupochron, bo każdy przypadek najwyraźniej trzeba analizować oddzielnie


@SpasticInk: wiesz zatem że wkelajsz gownodane nie mające odzwierciedlenia w faktach ale ci tonie przeszkadza i odnosisz sie do nich jak do faktów xD

jak podają zgony w TV to ludzie bezkrytycznie sobie walą


@SpasticInk: z braku argumentów chcesz mi przypisać
odniosłem, przeczy ona dwóm innym stronom które podałeś jako rzetelne


@Deska_o0: do niczego się nie odniosłeś, podałeś disclaimer i oskarżyłeś o kłamstwo. Druga baza zawiera się w pierwszej, bo zbiera też dane z EU, więc nie wiem co ci tam czemu przeczy.

wiesz zatem że wkelajsz gownodane nie mające odzwierciedlenia w faktach ale ci tonie przeszkadza i odnosisz sie do nich jak do faktów xD


to nie są gówno dane, po
Pobierz SpasticInk - > odniosłem, przeczy ona dwóm innym stronom które podałeś jako rzetelne
...
źródło: comment_1663059931ypeVEwFWKmPuc6aH61HMnr.jpg
@SpasticInk: Czytałem o tym już chwilę temu ale te raporty nie zbierają ludzi którzy umarli przez szczepienie tylko umarli w jakimś czasie po szczepieniu. (Nawet w wypadku samochodowym.) I ich smierć jest badana pod kątem związku z preparatem. To że jest ich dużo znaczy tyle że szczepionka jest bardzo intensywnie badana (bardziej niż inne) i analizuje się o wiele więcej przypadków niż przy zwykłym preparacie. Co więcej nawet gdyby te wszystkie
@jamajskikanion: ok, to jak rozumiesz wyżej screen z CDC? Nagle ludzie się wściekli i zaczeli masowo zgłaszać NOPy? W latach 2021-2022 zgłoszono w sumie 4x więcej zgonów powiązanych ze szczepieniami niż przez ostatnie 53 lata stosowania wszystkich innych szczepionek razem wziętych.

Czy preparaty mRNA są bardzo intensywnie badane przez producentów? Nie wydaje mi się, skoro robią coś takiego jak produkcja bez ukończenia badań:

https://www.reuters.com/legal/government/fda-will-not-require-clinical-trial-data-authorize-redesigned-covid-boosters-2022-06-30/

Mając na uwadze wszelkie dotychczasowe doniesienia o
Pobierz SpasticInk - @jamajskikanion: ok, to jak rozumiesz wyżej screen z CDC? Nagle ludzie s...
źródło: comment_1663061672OKekcVUyxJOYqa6xyxvbqi.jpg