Wpis z mikrobloga

@Gzyro: Nie wiem, to pierwszy raz. Miałem dużo problemów ze zbalansowaniem składników odżywczych, nieświadomie użyłem nieodpowiedniej gleby z wolno uwalniającym się nawozem (Osmocote). Szacuję, że będzie to łącznie ok. 80-140g z dwóch roślin.
@extraordinary_seaman: Gorilla Cookies autoflower
@jutronaobiadznowuryz: to też, w moim przypadku siedzi się też godzinami walcząc z balansem mikroskładników i pH gleby, byleby dotrwać do zbiorów :D
@beep: Aż bym sobie dzisiaj zajarał :D
Może się uda jak nie to w weekend.
Ale z drugiej strony gdybym miał tyle to ja #!$%@? jarał bym od rana do nocy xD
@Gzyro: No, taka sytuacja :) Tak w Królestwie Tajlandii wyglądają ceny towaru "importowanego" z Laosu. Około 1.3zł za gram. Można znaleźć nawet taniej, ale to już są skompresowane cegły jak w Meksyku 40 lat temu. Lepszej jakości z upraw indoor jest droższe niż w UE (póki co), ale każdy może uprawiać w domu bez zezwoleń i limitów, więc to się pewnie zmieni. W przyszłości ma być limit 10 roślin na gospodarstwo
@grzybek1125: 50g z dwóch? Możliwe, bo to pierwsza uprawa i to z wieloma problemami, ale byłbym nieco zawiedziony. Zrobiłem całkiem dobrą robotę z LST. Takich głównych topów mam 8 na jednej , 6 na drugiej. Nawet nie wiesz jaki rozmiar mają moje doniczki, ani jaką moc lampy (LED łącznie ~300W rzeczywistego poboru), więc chyba z dupy trochę te 50g.