Wpis z mikrobloga

@mrigi85: @corvvus @SmakoszKotow @pablooooo @zygmunt90 @JudzinStouner @yorar @Vosemite @apee @Shashek @piker @MattWR @bigos555 @DooBeeDooBee @L3gion Dobra bo chyba nie dodalem wystarczajaco zrodel, macie kolejne zdjecie oraz link do filmiku The Verge chyba wystarczajaco wiarygodne zrodlo. co do ikon to wiadomo ze mozna sobie zmienic uzywajac skrotow. poprzednie zdjecia pochadza z tweetera Jon Posser ktore owe zdjecia sa screenshotami z filmiku. https://www.youtube.com/watch?v=7qk2wsl8IFA
Pobierz
źródło: comment_1663328798JWd8tPFKUJeexN20bSfTGx.jpg
też powiecie że to nic takiego?


@master4342: Nie wiem, nigdy iPhona nie miałem. Co mnie to obchodzi co inni robią ze swoimi pieniędzmi? Nie muszę leczyć sobie kompleksów jakąś #!$%@?ą referencją l.
@wlkp69: Kolejne pozycjonowane zdjęcie-jak ktoś pisze niżej-trzeba się naprawdę postarać żeby uzyskać taki efekt. W codziennym użytkowaniu takiej ekspozycji nie ma. Coś jak notch w trzynastce i niżej-przeszkadza tylko recenzentom i posiadaczom androida. Cała reszta ma to po prostu w chu&u i albo się przyzwyczaiła , albo od początku nie przeszkadzało jej to.
@wlkp69: Bądź Apple, miej hajsu jak lodu.

- nie wstaw USB C
- zrób jebitby czarny pasek który blokuje z 5 4.194935e-314kranu zamiast super kamery pod wyświetlaczem.
Zamiast tego wydaj prawie ten sam telefon co rok wcześniej xD

Steve Jobs się kręci jak kebab

@Niebadzlosiem: Steve nie był takim geniuszem jakim uważasz że był. Właściwie każdy produkt Apple przynosi gigantyczne dochody a część z nich jak Watch czy AirPods wyznacza
@mrigi85: a wy się tu pucujecie bo wydaliście górę pieniędzy na coś, co rzadko kiedy jest wam potrzebne na tyle, by taki wydatek usprawiedliwić.

Ja telefonu używam do

-scrollowania social mediów jak się nudzę i nie mam kompa pod ręką
-słuchania muzyki jak się opalam albo jestem w podróży
-czasem zrobię jakieś zdjęcie
-odpalam na nim nawigację GPS
-czasem se zagram w hearthstone
czyli robię to samo co w 2015, kiedy
@Antorus: Koło c***a nam lata ile max wydasz i do czego używasz telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@L3gion: ale wiesz, ze on i tak tego nie zrozumie? Bo on wydał mniej i robi to samo co ajfonowcy wiec jest super hiper wyzwolony z kajdan ajpla ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jest superior freethinkerem