Wpis z mikrobloga

@Opportunist: No to teraz
Mogę cię zaskoczyć. Siedzę tu od 1 sezonu i każdy kto nie zgadza się z twoja opinia nowego konta od 3 sezonu, to znaczy, ze jest zatrudnionym trollem. Tak samo doskonale pamietam jak w przypływie frustracji oglądania telewizyjnego show usunęłaś czy tam zawiesiłaś konto na 4 dni:) musisz czasem zrozumieć, ze każdy ma swoje zdanie i nie podąża za stadem jak barany.
@Podaga: myślisz, ze Grzesiek byłby na tyle
Inteligentny żeby założyć ironiczny nick cisnąć po hugolinie? Mój nick ewidentnie bije do Hanki, która powtarza gdzieś tam i chcem. Co do wentyla to dla mnie ten gość stoi obok szahiry, dwa takie same zjeby. Tylko jeden ma cycki, a drugi sutki.
@GdziesTamChcem: Zielonka siedzi od pierwszego sezonu i ma nick ze słowem „chcem” czyli flagowe słowo uczestniczki Hanki z HP6 tak tak oczywiście xD dużo ci płacą za kom/wpis? Im więcej plusów i kom to większa stawka? Jakieś premie? :) wiem z dobrego źródła, że uczestnicy wykupują trolli by robić dramy tutaj i podtrzymywać PR bo vikop jest szanowany w HP, robimy memy, dużo uczestników tu wchodzi ciekawych opinii o sobie, jak
@Podaga: tak, założyłem specjalnie konto żeby wyrazić swoją opinie o tej uczestniczce i tylko o niej, bo akurat wzbudza we mnie takie emocje, ze musiałem to wyrzucić z siebie.
Nie dbam o to kogo bardziej tu lubicie, moim faworytem jest Mikołaj.
To ze większość w Polsce lubi ryby , to znaczy, ze jw mam tez je lubić i nie wypowiadać się w temacie, ze nie lubię ryb , bo my je
@Opportunist: naprawdę bardzo duży problem
Masz lewaczko z czytania ze zrozumieniem. Odnoś się do mojego komentarza, a nie to co ułożyłaś sobie w głowie i wysralas na klawiaturze. W 5 sezonie z tego co pamietam bardzo za oliwka byliście jaka to ona nie jest cudowna, piękna, delikatna uroda , a później się okazała fałszywa i po niej cisneliscie, ze jest zwykła szmata.
Konwersuj na temat. Mi się nie podoba ten uczestnik,
@Podaga: ty jesteś jak taki jamnik i wilczur na spacerze. Wilczur choć ma argumenty żeby szczekać, to siedzi cicho, a za to jamnik, ktory moglbym ci conajwyzej uszkodzić lekko łydkę ujada jak wsciekly. Może jestem wentylem, hmm ? I co wtedy, jakby wyszło ze faktycznie jestem Grześkiem? Aplikowalabys do jakiejś wyższej szkoły
Detektywistycznej ?