Wpis z mikrobloga

Gruba znowu knuje, chce się pozbyć Anastazji bo jest lepsza i ładniejsza od niej, znowu wychodzą kompleksy Szakiry, znowu zaczyna jątrzyć i knuć, żałuje że nie odpadła na ostatnim rajskim, paskudna jest.
#hotelparadise
  • 39
  • Odpowiedz
@GdziesTamChcem: Grzesiek, daj spokój, ja nawet nie mam zamiaru poświęcać więcej czasu na Ciebie XD W dupie mam Twoje szczekanie i Twoje argumenty XDDD Jak większość osób tutaj XD Szukaj gdzieś indziej atencji XD
  • Odpowiedz
@Podaga: mów sobie jak chcesz. Jeżeli myslisz, ze ruszaja mnie takie wyzywiska z podstawówki , typu „ HAHA, ON DOTKNĄŁ KLAUDII, ZAKOCHAŁ SIEE, HAHA, ZAKOCHAŁ się bo jej dotknął”. Tak jestem Grzesiek aka don wentyl, skoro ci pasuje to tak pisz, ale nie musisz za każdym razem dodawać Grzesiek na koncu zdania, w koncu wiem kim jestem i ty tez.
Co do samego Grześka i produkcji. Uważam, ze na następny sezon
  • Odpowiedz
@podbrodek: ona nie jest gruba, fakt ma kompleksy i pewnie to dla niej za wczesnie na taki program, skoro nad soba pracuje, ale bez przesady. Co do knucia - oni sa w grze, jej spostrzezenia do Hanki na temat Eweliny i Anastazji byly celne.

Co do komentarzy na temat zielonek. Dolaczylem tu na start tego sezonu, jakos nie odnioslem wrazenia, ze mam sie nie wypowiadac, bo jestem zielonka:)
  • Odpowiedz