Wpis z mikrobloga

Gruba znowu knuje, chce się pozbyć Anastazji bo jest lepsza i ładniejsza od niej, znowu wychodzą kompleksy Szakiry, znowu zaczyna jątrzyć i knuć, żałuje że nie odpadła na ostatnim rajskim, paskudna jest.
#hotelparadise
  • 39
  • Odpowiedz
@podbrodek: Szahira moim zdaniem wcale nie jest gruba. Jest normalnej budowy bez przesady xd a co do Anastazji no sorry ona się tak naprawdę nic nie odzywa i czeka na Igiego xd w ogóle obecne dwie singielki powinny polecieć bo tak naprawdę obie nic nie wnoszą. Jedną się nie odzywa druga w ogóle w niczym nie chce uczestniczyć.
  • Odpowiedz
@podbrodek: Klucha jest okropna. Gruba laska przyszła z kompleksami do hotelu i na każdym kroku podkreśla jaki to ona ma dystans do siebie, a tylko ktoś skomentuje jej
Wagę albo ze za dużo #!$%@?, to odrazu Wieprz mode ON. Okropna kobieta, nie dość że ją z innego miasta zobaczysz, to jeszcze usłyszysz.
  • Odpowiedz
@madakata: Jestem ciekawa czy jakby wszedł nowy chłop i uratował Nastkę to ona by mu powiedziała: „dzięki, że mnie uratowałeś bo wiesz, czekam na takiego jednego aż wróci” XD Mina gościa bezcenna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@podbrodek: @GdziesTamChcem: Haters gonna hate ( ͡° ͜ʖ ͡°) komuś się nie podoba, że Szahira zbiera pozytywne opinie na vikop, więc zatrudnił hejterów, dobre, czyżby to Grzegorz taki cwany? ^^

Siedzę tu od 1 edycji i taki atak trolli widziałam już nie raz :)
  • Odpowiedz
@Opportunist: No to teraz
Mogę cię zaskoczyć. Siedzę tu od 1 sezonu i każdy kto nie zgadza się z twoja opinia nowego konta od 3 sezonu, to znaczy, ze jest zatrudnionym trollem. Tak samo doskonale pamietam jak w przypływie frustracji oglądania telewizyjnego show usunęłaś czy tam zawiesiłaś konto na 4 dni:) musisz czasem zrozumieć, ze każdy ma swoje zdanie i nie podąża za stadem jak barany.
  • Odpowiedz
@Podaga: myślisz, ze Grzesiek byłby na tyle
Inteligentny żeby założyć ironiczny nick cisnąć po hugolinie? Mój nick ewidentnie bije do Hanki, która powtarza gdzieś tam i chcem. Co do wentyla to dla mnie ten gość stoi obok szahiry, dwa takie same zjeby. Tylko jeden ma cycki, a drugi sutki.
  • Odpowiedz
@Opportunist: uuu ktoś Cię tutaj bacznie obserwuje, aż założył konto 21 minut temu żeby Ci o tym powiedzieć. Niektórzy już mają na Ciebie screeny, inni obserwują, myślę że powinnaś rozważyć zgłoszenie się do HP patrząc na to jakie wzbudzasz skrajne emocje
  • Odpowiedz
@GdziesTamChcem: Jakimś cudem każdy był tutaj od 1 sezonu XD Ale założył konto dopiero, żeby wylać swój jad na daną osobę, widząc że na wykopie jest bardziej lubiana niż inni XD Daj spokój XD
  • Odpowiedz
@GdziesTamChcem: Zielonka siedzi od pierwszego sezonu i ma nick ze słowem „chcem” czyli flagowe słowo uczestniczki Hanki z HP6 tak tak oczywiście xD dużo ci płacą za kom/wpis? Im więcej plusów i kom to większa stawka? Jakieś premie? :) wiem z dobrego źródła, że uczestnicy wykupują trolli by robić dramy tutaj i podtrzymywać PR bo vikop jest szanowany w HP, robimy memy, dużo uczestników tu wchodzi ciekawych opinii o sobie, jak
  • Odpowiedz
@GdziesTamChcem: uuuu ciekawy komentarz. Może ja już jestem w kwiecie wieku? Nie mam nic do zielonek ale jak zielonka zakłada konto tylko po to żeby napisać swoje wysrywy na lubiana tutaj uczestniczkę to mi śmierdzi zazdrosnym znajomym lub trollem lub innym uczestnikiem.
  • Odpowiedz
@Podaga: tak, założyłem specjalnie konto żeby wyrazić swoją opinie o tej uczestniczce i tylko o niej, bo akurat wzbudza we mnie takie emocje, ze musiałem to wyrzucić z siebie.
Nie dbam o to kogo bardziej tu lubicie, moim faworytem jest Mikołaj.
To ze większość w Polsce lubi ryby , to znaczy, ze jw mam tez je lubić i nie wypowiadać się w temacie, ze nie lubię ryb , bo my je
  • Odpowiedz
@Opportunist: naprawdę bardzo duży problem
Masz lewaczko z czytania ze zrozumieniem. Odnoś się do mojego komentarza, a nie to co ułożyłaś sobie w głowie i wysralas na klawiaturze. W 5 sezonie z tego co pamietam bardzo za oliwka byliście jaka to ona nie jest cudowna, piękna, delikatna uroda , a później się okazała fałszywa i po niej cisneliscie, ze jest zwykła szmata.
Konwersuj na temat. Mi się nie podoba ten uczestnik,
  • Odpowiedz
@Podaga: ty jesteś jak taki jamnik i wilczur na spacerze. Wilczur choć ma argumenty żeby szczekać, to siedzi cicho, a za to jamnik, ktory moglbym ci conajwyzej uszkodzić lekko łydkę ujada jak wsciekly. Może jestem wentylem, hmm ? I co wtedy, jakby wyszło ze faktycznie jestem Grześkiem? Aplikowalabys do jakiejś wyższej szkoły
Detektywistycznej ?
  • Odpowiedz