Wpis z mikrobloga

@anhedoniamentalna: Konurbacja Śląska. Mieszkania bardzo tanie w stosunku do tego co oferuje. Imo całkiem fajne miejsce do życia, infrastruktura, skomunikowanie, niskie bezrobocie, bliskość gór, Czech, Słowacji, Krakowa, sporo lasów, terenów zielonych. Ja byłem mocno zaskoczony Górnym Śląskiem na plus inaczej wyobrażałem sobie to miejsce.
Edit: nie doczytałem że wymieniłeś Katowice ale podtrzymuje swoje zdanie. Kolejnym miejsce z potencjałem jest Szczecin, zespół portów szczecin świonoujście, bliskość Berlina i Niemiec, bliskość Bałtyku i
@avatarr Moja babcia z okolic Częstochowy wyprowadziła się do Tarnowskich Gór byłem tam kilka razy za dzieciaka na feriach zimowych itp. Jakie tam cyrki się działy xD kraty w oknach na parterze włamywanie się na pierwsze piętro przez balkon na drabinie. Samochody na cegłach wycinanie katalizatorów jakieś bandy dresów typu wyskakuj z kasy albo #!$%@? xD. Nie bez powodu mieszkania są tam "tanie" ciocia mi mowi ze nic się nie zmieniło także
@Marvel7: znajomi z "szeroko rozumianego Śląska" dokładnie tak samo opisują swoje strony. Nie dość, że dostaniesz #!$%@? tracąc przy tym portfel i telefon, to jeszcze w młodym wieku umrzesz na raka fundując też raka swoim dzieciom.

@anhedoniamentalna: jeśli nie Warszawa, Gdańsk, Poznań, to może podmiejskie tereny w okolicy tych miast? Jest zieleń, czyste powietrze, cisza, a jednocześnie dobry dojazd do centrum. Aglomeracja warszawska jest spoko.