Wpis z mikrobloga

Ostatnio ktoś tu pytał jak znaleźć studentkę chętną na sponsoring i naszła mnie taka myśl, bo zauważyłem na Badoo, że większość lasek jest po studiach... Myślicie, że część z nich miała doczynienia ze sponsoringiem? Czy po prostu teraz większość ludzi kończy studia, bo chyba jakieś 10 lat temu nie było to normą.
#badoo #tinder #rozowepaski
  • 9
  • Odpowiedz
@StevenGrant: Nie pytałem wprost, ale sporo znajomych mi dziewczyn po liceum poszło na studia, co niektóre wynajmują sobie kawalerkę w dużym mieście pracując na pół etatu, a są to przypadki, gdzie w rodzinie nie przelewa się na tyle by jej opłacać mieszkanie i rachunki, z facetami w takich dziwnych przypadkach się nie spotkałem, więc raczej masz odpowiedź. Może i jestem staroświecki, ale brzydzę się sponsoringiem, a że kobiety się tego tykają...
  • Odpowiedz
@StevenGrant: Wydaje się że właśnie 10 lat temu studia były normą, dopiero teraz życie zweryfikowało że papier nic nie znaczy a liczą się umiejętności i dobrà kasę może zarabiać byle gość od wykończeniówki z różowymi jest podobnie.
  • Odpowiedz
@IsDaddyHome: sponsoring to takie zaowalowane #!$%@?. Płacisz takiej pani i w zamian spełnia ona twoje seksualne pragnienia. Od pospolitej #!$%@? różni się tym, że czasem dziewczyna ma tylko jednego sponsora a nie 10 dziennie...
  • Odpowiedz
Myślicie, że część z nich miała doczynienia ze sponsoringiem?


@StevenGrant: Z tych co ja znałem to tak.. część miało bogatych starych, część sobie dorabiało w gastro, część kosiło naiwniaków na bliczki + stołowało się na mieście na koszt kolesi poznanych na tinderze, część żyło na bogato (ładne mieszkanie, modne torebki, restauracje, wypady weekendowe) a jednocześnie nie wiadomo było co robią i skąd mają kasę. Tak więc pewnie tutaj wchodził w grę
  • Odpowiedz