Wpis z mikrobloga

wielu z was nie wie pewnie, że #youtube posiada gamę zbanowanych słów, które użyte w komentarzu sprawią, że ten koment zniknie jak jesienna mgła o poranku.
Pobawcie się z YT jak macie ochotę.
Jedną z najśmieszniejszych fraz które youtube cenzuruje/ował (nie wiem czy jest tak teraz) to "mostly peaceful protest" w trakcie głównie pokojowych protestów po męczenniku bożym Jeżym Florydzie Cześć Jego Pamięci #pdk #bekazlewactwa #heheszki
  • 3
@upadlatruskawa:
Lista jest na pewno bardzo długa bo jak pod filmikiem z USA chciałem sobie typowo po polsku pomarudzić (bez użycia wulgaryzmów) to mi też usuwało. Na pewno automatycznie wyleciał uszczypliwy komentarz pod jakimś patentem na ukrycie kabli od TV w ich tekturowej ścianie w tonie "Tak? To teraz pokaż jak to robisz z normalną ścianą w domu a nie dyktą w szopie".

Na youtubie w komentach ma być sranie tęczą
@upadlatruskawa:
Znam ten dodatek ale i tak 90% czas oglądam subskrypcje na ipadzie/telefonie albo laptopie roboczym więc mi na tym aż tak nie zależy. Samo ukrycie tych wartości przed przeciętnym użytkownikiem jednak sporo mówi o kierunku w którym zmierzają funkcje "społecznościowe" portalu.