Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Natalia mówi #dziendobry i pozdrawia z drugiego dnia praktyk w hotelu. Już nienawidzi tej pracy. Myślała że posprzątanie pokoju to pościelenie łóżka, odkurzenie i wytarcie lustra w łazience. Nie spodziewała się że ludzie potrafią obsikać całą podłogę (o mopie może zapomnieć) oraz pozostawić po sobie obsraną toaletę. Jeden z gości wykorzystał suszarkę aby jeszcze mocniej się kleiło. Smród pozostawionej kupy to pierwszy znak że to będzie trudny pokój. A jak już wejdzie do środka musi bezwzględnie dokończyć robotę. #praktyki #staz #hotelarstwo #pieklokobiet #ladnadziewczyna #nastolatki #praca #gownowpis
c.....g - Natalia mówi #dziendobry i pozdrawia z drugiego dnia praktyk w hotelu. Już ...

źródło: comment_1663830223NqGgfDLSC7KA7WXKq7DQl9.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@czarnobialyblog: też dawno dawno temu miałem praktyki w hotelu i miałem podobnie oprócz tego co wymieniłaś znajdowałem zużyte gumki i brudna bieliznę zaplątaną w pościeli :D ogólnie miło wspominam cały pobyt który był podzielony na recepcje, pokoje, kuchnie i ogród xD
  • Odpowiedz
@czarnobialyblog: Kultura osobista to widzę coraz bardziej rzadki produkt, sam zawsze jak byłem w hotelu to zostawiałem porządek i zawieszałem na klamce ulotkę że nie trzeba mi przeszkadzać.
Danie napiwku dla boya hotelowego na początku pobytu to też niegłupi pomysł, większosć jeśli wogle daje to na koniec co uważam za marnowanie okazji do wykazania się dla tego typu pracownika, ja zawsze miałem obsłużone wszystko tip top, jakikolwiek problem można było szybciutko
  • Odpowiedz