Wpis z mikrobloga

Właściwie nawet gorzej, bo pewnie zaczęli by od razu zamiast próbować załatwić sprawę wojskiem zawodowym...


@rzulta_gemba: i tak powinno być, gdyby Rosja zmobilizowała się od razu to ci ludzie byliby już przeszkoleni i zdolni do sensownych zadań. Tak to rzucą ich na mięso i zmarnują
  • Odpowiedz
@Show: Jak najbardziej może być.
Dlaczego nie?
Więc jak ktoś nie chce "umierać za Kaczyńskiego" to pora na wyjazd jest właśnie teraz, później prawdopodobnie nie będzie możliwości.

Ale to tak tylko piszę, wiadomo że nikt nie wyjedzie, bo u niego "wyjątkowa sytuacja".
  • Odpowiedz
@rzulta_gemba: Wiem że szare komórki u ciebie właśnie parują żeby zrozumieć cokolwiek.

Ale jak możesz porównywać jakąkolwiek mobilizację u nas skoro my NIKOGO NIE ATAKUEJMY.

Rosyjscy bandyci zaatakowali niepodległy kraj, a teraz mamy myśleć o tym że u nas będzie mobilizacja?
Oni sie mobilizują do tego żeby dalej walczyć o podbicie tego kraju albo zachowanie podbitych do teraz terenów.

ale #!$%@? komu ja to tłumacze...
My byśmy się co najwyżej mobilizowali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@rzulta_gemba:

Więc jak ktoś nie chce "umierać za Kaczyńskiego" to pora na wyjazd jest właśnie teraz, później prawdopodobnie nie będzie możliwości.


O panie takiego przekazu z Kremla to się nie spodziewałem, chłopaki postarali się tym razem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak, Polacy uwielbiają bronić kraj który ich rucha na każdym kroku xD +/- 80% młodych będzie mieć #!$%@? w ten kraj to powodzenia


@Dodwizo: Będą mieli tak samo #!$%@? jak mieli #!$%@? na pomoc Ukraińcom na początku wojny. Polacy już tak mają że najpierw pitolą jedno a potem robią drugie.
  • Odpowiedz
Bo pomoc uchodźcom to to samo co umieranie w okopach xD


@Dodwizo: Nie to samo jednak działanie razem będzie podobne jak wtedy. Polacy to #!$%@? naród ale jak trzeba się bić to zawsze w historii szliśmy się bić. Więc niby czemu teraz nagle mamy przestać chcieć bić ruskich. Część ucieknie co jest pewne. Część pójdzie walczyć. A część zostanie w domach i będzie pomagać.
  • Odpowiedz