Wpis z mikrobloga

oprócz tej duszy, wolnej woli i postawy przeciw życiu które są tu przez katolickie doktryny, to akurat troche prawda w tym jest xd rozregulowuje gospodarkę hormonalną i czasami kształtuje postawę egoistyczną, oczywiście kondony i tabletki to nie dzieło szatana, ale nie jest to rzecz bez swoich ciemnych stron


@morgiel: xD ZŁY EGOIZM REEEEE a gospodarkę hormonalną to akurat musi zmienić ponieważ...tabletki antykoncepcyjne to nic innego jak hormony i nie rozregulowują, tylko
no właśnie nie działa, co raz większe nierówności pomiędzy bogatymi a biednymi, zanieczyszczenie środowiska i globalne ocieplenie dobrze pokazuje jak ten twój egoizm działa


@morgiel: xDDD co ma egoizm do globalnego ocieplenia i niszczenia srodowiska gdy głównym tematem jest beka z doktryny katolickiej, sprzecznej z logika i nauką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zuldzin: no ma właśnie dużo bo mówisz że ten egoizm działa(i jeszcze mówisz że ludziom to pasuje XD) a co do doktryny katolickiej niech se wierzą w co chcą tylko niech spadają z tym ze szkół(ciekawi mnie co to za "szkolenia" na zdjęciu XD)
@Alky: nie wiem co autor plakatu miał na myśli ale moim zdaniem czasami może(dlatego napisałem w pierwszym komentarzu czasami) na przykład instrumentalne podejście do relacji międzyludzkich, traktowanie innych ludzi jak rzeczy, antykoncepcja to ułatwia(nie mówię że każdy co z takich rzeczy korzysta tak robi)
@OddajButa123: Wenezuela to syf z gangsterami u władzy ale wiele jej problemów pochodzi z embarga narzuconego przez Stany, a Białoruś nie ma obecnie nic wspólnego z komunizmem tak naprawdę(i w sumie też ma gangstera u władzy xd), poza tym gdzie napisałem że jestem czerwony? czy pomiędzy świniakami z cylindrem na głowie i czerwonymi nic innego nie ma? i czy warunkiem tego że jest dobrze musi być największy sukces ekonomiczny i konsumpcjonizm?