Wpis z mikrobloga

@Mistrz_Motyl: nie wiem, patrząc na to co robi Rosja to skończyły mi się pomysły na dalszy rozwój sytuacji, kabaretom chyba też. Co klauni na kremlu wymyślą? Tego nie wie nikt, no może jedynie wywiad USA wie.
@vipcypr8: i chyba jej za #!$%@? nie zrozumiales, bo napisałeś takie farmazony, że nie wiem nawet o czym ty piszesz. Jak kobieta nie jest nigdzie zatrudniona to nie dostaje żadnej kasy.


@little_muffin XD
Nie no, inteligentna jesteś, nie ma co.
Cała dyskusja dotyczy osób zatrudnionych w firmie, a ty nagle jakimś cudem dałaś radę #!$%@?ć sobie że mówę coś o osobach niezatrudnionych
Czy w takim razie kobieta mająca 18-30 lat nie dostaje wynagrodzenia, bo nie wpłaciła składek?


@vipcypr8: napisałeś coś takiego. To o #!$%@? ci chodzi nie wiem, nawet nie chce dochodzić, bo masz urojenia. Będziesz zdychał z głodu w osranym pampersie, albo i bez za 50 lat to mam nadzieje, ze sobie przypomnisz te swoje chore farmazony jakie wypisywales o kobietach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vipcypr8: dodam, ze w tym roku/ostatnich miesiącach w PL było tylko 300k urodzeń na całą Polskę, więc ta twoja wizja X kobiet na zwolnieniach to bzdura totalna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin Z matematyką tudzież statystyką też masz na bakier, co?

@vipcypr8: napisałeś coś takiego. To o #!$%@? ci chodzi nie wiem, nawet nie chce dochodzić, bo masz urojenia. Będziesz zdychał z głodu w osranym pampersie,
@vipcypr8: No ale jakby to miało inaczej wyglądać? Kobieta miałaby nie dostawać żadnych pieniędzy w czasie urlopu macierzyńskiego? Czy może ma od razu wracać po pracy do porodzie? W Polsce nie ma tylu żłobków żeby te dzieci się pomieściły, poza tym do dzieci poniżej roku już by musiała być bardziej specjalistyczna opieka.
Ale teraz lepsze. Masz małą firmę i idziesz do wojska... Co z umowami? Co z pracownikami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: u nas nie ma wojny, a mogą wziąć niemal każdego do woja na 2 tygniowe przeszkolenie i też żadne firmy i umowy nikogo nie obchodzą. I co roku całkiem sporo tak biorą.