Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie do osób które przechodziły #cyberpunk2077 kilka razy, z jakim buildem grało wam się najlepiej? Przymierzam się do drugiego podejścia i zastanawiam się co przetestować, jak na razie grałem pod hackowanie i był spoko
  • 7
Raz grałem buildem pod katany, raz pod hakera, ale najbardziej mi spasowało sianie zniszczenia bronią Johnny'ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Demonx3: Giwera Johnnego jest tak super zrobiona. Dobre animacje, mięsny feeling i dobry dźwięk. Czuć moc, bardzo satysfakcjonujące.
@qamilaspobanie: Jak pierwszy raz przechodziłem zaczał od skradania i tłumika. Ale strzelanie w CP tak mi się spodobało, że skończyłem na strzelbach i przede wszystkim ikonicznym SMG, który przebija ściany. Co za frajda przebijać przeszkody na full auto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qamilaspobanie: myślę, że każdy build jest warty uwagi i warto eksperymentować zamiast trzymać się tylko jednego. Szczególnie, że łatwo je zmieniać.
Aktualnie przechodzę grę poraz czwarty, skupiając się na rozwiązaniach siłowych. Dorwałem gumowe dildo i masakruje się tym lepiej niż zachwalaną monostruną. No i przy okazji, komicznie to wygląda.