Wpis z mikrobloga

a z ciekawości sobie sprawdziłem bo lubię motoryzację i zaciekawił mnie ten Lexus teściów. Jest to Lexus Rx 300 model produkowany od 2003 do 2008 roku
Wstawiam link do jednego wystawionego na sprzedaż w Kambodży lokalizacja Phnom Penh rocznik 2005 za kwotę 28.500$ bez uiszczonych opłat rządowych (nie mam pojęcia co to oznacza)
To by było na tyle z tego pomagania Gapcia teściom z tym jego skuterkiem polepionym na taśmę :)
https://carmarketkh.com/vehicle/2005-lexus-rx-330-51
#raportzpanstwasrodka
  • 6
za kwotę 28.500$ bez uiszczonych opłat rządowych


@Kroledyp: na stronie khmer24.com/ (coś w rodzaju allegro) są trochę tańsze, ceny mniej więcej od 10 do 25k$ przy czym te za 15k wyglądają na takie które jeszcze kilka lat pociągną.
Oczywiście wiadomo jak to jest z używanymi autami, sprzedawca może opowiadać, że wszystko wspaniale, a i tak prawie na 100% dochodzi jeszcze wymiana wszystkich płynów, filtrów, pasków itp + opłaty za przerejestrowanie i
@Kroledyp: W sumie zabawna sprawa. Wielki barang, którego nie stac nawet na rower xD
#!$%@? jest jaki jest, ale coś tam jednak w chinach zarobił i jak ma kaprys to sobie kupi a to motor /samochód. A ten z gołą dupa lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teście Gapy wyglądają na średnią klasę społeczną w Kambo, restauracja, nieruchomości, "firma" z nagłośnieniem to ich stać żeby kupić uzywane auto