Wpis z mikrobloga

@szary-obywatel: nie jestem jakąś zapaloną graczką, ostatnia moja konsola to play station 2 kilkanaście lat temu ;) także mogę się wypowiedzieć tylko z tej perspektywy. Jest wygodnie (mobilność, mały rozmiar), niezła grafika jak na takie małe coś, trochę się nagrzewa, dość często trzeba ładować (2h gry w Crasha i pod kabel).
Oby szybko Ci doszedł :))
@factoryoffaith_: luz tak myslalem. Narazie tylko mnie wkuurwia etap zamawiania. Musiałem założyć paypala i wkuurwia mnie to na steamie, ze nie moge zmienić kraju z Holandii na Polskę i wszystko mam w euro. Podobno potem przy zamówieniu bede miał mozliwosc zmiany kraju. Nie korzystałem do tej pory ze steama tylko 5 lat temu przez chwile jak byłem w nl. Gram na xseries i starym ps4. Jak kasa mi sie na paypalu
@lajdak: No to spoko. Myslalem, że dluzej za dwa trzy miesiące. Ponoc wysyłają z Waalwijku z nl. Ale kasę za rezerwacje już jutro moge z paypala wpłacić. To jkby był nawet za dwa tygodnie to superowo by było.
ponieważ wybieranie 64, to masochizm


@hacerking: Na reddicie piszą że kupienie 64GB + osobno SSD i microSD wychodzi ostatecznie taniej niż 256GB (o ile nie ma się dwóch lewych rąk).