Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Oststnio usłyszałem od kierasa, że śmieszny jestem jeśli chce iść na zwolnienie. Miałem gorączkę 39,bol gardła. Do pracy przychodziłem, bo po prostu nie było komu robić i chory pracowałem ledwo tam siedząc. Nie chciałem robić problemów z grafikiem przez braki kadrowe. Ten stwierdził, że się pieszczę i pewnie w samej bluzie po mieście chodzę. Ze szefowa się na mnie bardzo zawiedzie, żeby się zastanowił czy chce tu jeszcze pracować. I dlaczego nie byłem z tym u lekarza. Ze pewnie czekam, aż samo przejdzie i żadnego gripexu nie biorę. Ja mówię, że do lekarza nie szedłem, bo nie chciałem zwolnienia. On z mordą, że co ja pieprze, do lekarza mogę iść po antybiotyk i nie muszę brać zwolnienia. Że nie jestem w podstawówce, mogę wziąć leki i przyjść do pracy jak dorosły chłop. Gdybym wiedział, że tak będzie i tego nikt nie doceni, od razu szedłbym na L4 i miał #!$%@?. Nie warto się poświęcać. A pamiętam jak narzekał na inną laske, co to już odeszła. Że ona idzie na zwolnienie i mu o 23 pisze sms, że nie przyjdzie i jak to teraz sklep ogarnąć. Jak tu jego miało nie być, a trzeba przesunąć osobę z 12 na 8 rano. Tak nagle wszystko.

#oswiadczenie #przemyslenia #handel #pracbaza #praca #januszebiznesu #januszex #zalesie #gorzkiezale
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wez_idz_sobie: ja pracuje od Lutego w nowej pracbazie, od Lipca jestem DRUGI raz na L4, mam samodzielne stanowisko, jest tylko jedna osoba może mnie zastąpić i kieras też #!$%@?, że akurat teraz L4, że zastepstwa nie ma itp. No ja mówię krótko. Chory pracować nie będę i niech się dzieje co chce. Zdrowie jest najważniejsze byku!
@wez_idz_sobie: twój brak pójścia na L4 obstawiam spowodowany jest tym, że boisz się o robotę, ale #!$%@?, z drugiej strony czytając twój post można by zgadywać, że to robota coś typu sprzedawca/sklep, więc czego się boisz? takiej roboty jest na pęczki i nie warto żebyś poświęcał swoje zdrowie za pewnie mniej niż 3k do łapy.
@Radiativ: Typie jak Cie janusz zatrudnia na UZ bo on dokłada do tego interesu i obiecuje, że jak tylko sie dorobi to da Uop to nie masz l4 i jak pojdziesz "na chorobowe" na UZ to nie zarabiasz, bo UZ nie obejmuje kodeks pracy i tracisz wszystkie przywileje pracownicze: urlop, chorobowe, unormowane godziny pracy, premie itd na UZ zarabiasz tyle ile wypracujesz godzin