Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiemaNagor: jesteśmy wicemistrzem. To jest dobry wynik. Pozostawiający niedosyt, ale jednak dobry wynik. To nie jest porażka. to zwykły przegrany mecz. Porażka byłaby wtedy gdybyśmy odpadli nie wychodząc z grupy, po wszystkich meczach przerżniętych 3:0.
Jak mnie wnerwia szafowanie tym słowem to Ty nawet nie wiesz.
@Dorciqch no cóż, ja od początku pisałem, że wg mnie powinniśmy celować tylko w złoto, Ciebie satysfakcjonuje srebro po fatalnej przegranej z wlochami, dla mnie to medal pocieszenia, ale i zimny prysznic, okazja by zrewidowac oczekiwania i wiare w tych chlopakow.
@Arw165: i to się zgadza jakby nie patrzeć - zaryzykował swoją głowę zeby udowodnic że śliwka jest tej kadrze potrzebny. Cieniował 15 spotkań żeby na trzy najwazniejsze się spiąć - to nie jest korzystny deal na teraz ale kto wie jak w przyszłości to zadziała bo nie wyobrażam sobie znowu holowania kogoś do formy na Igrzyskach i mam nadzieje że śliwka odbudował się tym udanym swoim zwlaszcza polfinałem i zbudował w
@vasos: jeżeli trenera bronią wyniki, to zrobił słusznie. Zawodnicy na których postawił wbrew kibicom w najważniejszych momentach byli kluczowi dla osiągniętego wyniku. Uznał że Śliwka i Kochanowski w formie dadzą więcej niż Fornal i Kłos - nie dowiemy się co by było gdyby, ale wynik nie pozwala stawiać w tej kwestii zarzutów. Natomiast mam nadzieję, że wszyscy rozegrają dobre sezony, bo po co ryzykować kolejny raz. Tak tak napisał wyżej @
jeżeli trenera bronią wyniki, to zrobił słusznie.


@Arw165: Bronia i nie bronią. Brąz VNL i srebro MŚ to są dobre wyniki ale wszystkie najważniejsze mecze przegrał. Łyżka dziegciu jest. Jak za rok dostanie komplet zawodników tj Leon i Huber i nie będzie złota ME to chyba będziemy mówić juz o porażce. Sorry ale też trzeba brać pod uwagę nasz potencjał.
@Ice_Glaze: pytanie na ile nasze wyobrażenie na temat naszego potencjału odpowiada rzeczywistości. Fakt że nic nie wygraliśmy od 2018 jest frustrujący, ale sport to sport, czasem popełnisz błąd, czasem zabraknie szczęścia, a w siatkówce nie ma remisów choćby się spotkały dwie równe drużyny. Wiem że to nie jest podejście które ci odpowiada, ja nie mam parcia że złoto albo nic. Będziesz miał sobie Leona, który np. W ostatnim meczu sobie zagra
pytanie na ile nasze wyobrażenie na temat naszego potencjału odpowiada rzeczywistości.


@Arw165: Sami możemy zakłamywać rzeczywistość ale wielu niezależnych trenerów zawsze stawia PL w gronie faworytów do złota wiec ten argument chyba tak 2/10.
Nie uznaje tego roku za porażkę, wynik jest dobry, Nikol poczuł czym jest kadra, jak to wygląda ect. Jak w 2023 będzie miał zdrowy team to ja mu stawiam za cel złoto.
@Ice_Glaze: grono faworytów wskazuje, że jest ich kilku, my też zawsze mówimy że będziemy się bić o medale z USA, Francją, kiedyś Brazylia, Rosja, teraz będą się liczyć Włochy... Już kilka drużyn które mogą ci odebrać złoto i czasem wcale nie musi to oznaczać że byłeś gorszy. Czy byliśmy za słabi na medal w Tokio? Nie, po prostu trafiliśmy na zwycięzcę przed faza medalową...
@Arw165: Z Twoją narracją zwalnianie trenerów to absurd jak dochodzimy do strefy medalowej. W Tokio FRA, w ME ITA, na VNL FRA, na MŚ ITA. Po co zwalniać? Po prostu trafiamy ciut lepsza drużynę. Im sadło nam nie. ¯\_(ツ)_/¯
Z Twoją narracją zwalnianie trenerów to absurd


@Ice_Glaze: Ja tak nie mówię (powodów do zwolnienia może być więcej niż za wyniki). Ale można się zastanawiać co jest więcej warte: przywożenie medali z każdej imprezy, czy wygranie jednej imprezy po czym odpadnięcie w następnej w 1/4 albo w 1/8? Każdy ma swoje priorytety.

Zwolniłbyś Sperawa? Czy warto było we Francji trzymać Tille tyle lat?
Zwolniłbyś Sperawa? Czy warto było we Francji trzymać Tille tyle lat?


@Arw165: O czy Ty chcesz rozmawiać? USA i FRA szyje jednym składem. Ławka w większości to bieda. Spora część rezerwowych PL była by w podstawowej "6" ww krajów. Idealny przykład VNL2019, Vital zostawia podstawowy skład w PL a na finały wysyła rezerwę i robimy brąz. Jaki kraj by na to sobie pozwolił? Żaden. Punkt widzenia od puntu siedzenia - oceniamy
@Ice_Glaze: Z mojego punktu widzenia po Chicago nam ego poszło za wysoko ¯\_(ツ)_/¯ Męczy mnie słuchanie o potencjałach, 3 równych szóstkach, dawaniu szans 30 różnym zawodnikom co sezon. Chciałabym w dłuższym wymiarze popatrzeć na trenera z pomysłem i pracującym z miarę stabilnym składem (na ile to będzie możliwe przy kontuzjach).
Męczy mnie słuchanie o potencjałach, 3 równych szóstkach, dawaniu szans 30 różnym zawodnikom co sezon.


@Arw165: 3 składy to bajka panów z Prawdy "Polsatu" z których myślący kibic już dawno się wyleczył.
Też jestem za tym aby Grbić popracował dłużej ale do OI Paryż mamy 2xVNL i ME. Brak złota przynajmniej na jednej z ww. imprez w mojej ocenie będzie słabe. Nie będzie to powodem do zwolnienia ale to będzie wynik
@Ice_Glaze: To dobrze, bo nie staram się ciebie przekonać do swojego, którego też nie zmienię. ʕʔ Jak powiedziałam, sport to sport. Wolę oceniać wartość danego medalu po tym, jak kształtował się dany turniej.