Wpis z mikrobloga

Dziwna sprawa z tym League Passem. Dopisaliśmy do artykułu taką informację:

Zaraz po publikacji tego artykułu, jeden z Czytelników napisał nam, że na jego koncie pojawiła się informacja, że do podanej ceny zostanie doliczony podatek w wysokości 20%, co „wywraca całą komunikacją”. Staramy się ustalić, czy to kolejny błąd po stronie NBA, bo czasem jest tak, że przy rachunku pojawia się informacja o podatku wliczonym w cenie. Tak było do tej pory,
@PROBASKET: trochę spóźnione porównanie, do 8.09 w pakiecie z NBA 2k23 można było urwać za niecałe 400PLN, wątpię żeby była jeszcze porównywalna promocja

Staramy się ustalić, czy to kolejny błąd po stronie NBA


@PROBASKET: żaden błąd, witryna amerykańska więc standardowo podają ceny netto
@PROBASKET: ja przy odnowieniu league passa na nowy sezon dostałem info o kwocie jaka zostanie pobrana.
Był jakiś dopisek ze cena może zawierać VAT w zależności od regionu, ale rok temu płaciłem tyle samo co podali w mailu wiec zakładam ze już nic nie doliczą.
Kasę będą pobierać jutro więc najwyżej dam znać ;)
ja koło 200 płacę od kilku sezonów


@tytusprod: z VPN kombinujesz i jakąś wenezuelą czy turcją? u mnie to eneba->psn i gra + pass wyszły ~360PLN, rok temu na premierę płaciłem 219pln za samą gre a w tym musiałbym trochę więcej bo już przesiadłem się na ps5 to na dobrą sprawę wyszło nawet poniżej 150 ponieważ 2k i tak bym brał ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Deska_o0: ogólnie jakbym jeszcze grał w NBA 2k to świetny deal
Tylko pewnie by mi to umknęło bo i tak nie bardzo słyszałem ze 2k rozdaje league passy

Tak, to cena z RPA - ogólnie kiedyś się bawiłem, teraz po prostu przedłuża mi co rok ¯\(ツ)
Bardzo możliwe ze w Turcji teraz taniej ale ogólnie już nie używam żadnego VPN, nie chce mi się w to bawić xD
Najtaniej