Wpis z mikrobloga

@ImDanny: zakladam ze trzeba wymieniac CAAALY GAZOOOGIONG jak rura peknie xddd jezu chryste. also zadnego linka na poparcie tego #!$%@? ofc nie dostalem bo nie istnieje, za to procedury naprawy/wymiany/latania takich elementow owszem xdd banda debili
@hekktik: Dobra to spróbuję jeszcze raz ignorując twoje dziecinne zachowanie. Dowodem, że może to być problemem jest wypowiedź niemieckich oraganów bezpieczeństwa. Ty twierdzisz że jest inaczej nie dostarczając żadnych dowodów twierdząc, że bez problemu można je znaleźć ale jednak jest problemem podesłanie czegoś. Ciebie nie interesuje jak jest faktycznie tylko interesuje Cie pokazanie jaki jesteś mądry mimo, że wychodzi odwrotnie. Wylewają się z Ciebie kompleksy.
@ImDanny: o #!$%@?, jeszcze kompleksy w to wmieszales, jestes lepszy niz mysllalem xddd to teraz uzyj dla odmiany mozgu i wpisz sobie np ocean floor gaspipe repair i zamknij morde
wklej mi cokolwiek na potwierdzenie tego ze przy uszkodzeniu takiej rury musisz WYMIENIAC CALY GAZOCIAG (sic) bo jest skonstruowana z takich materialow ktore uniemozliwiaja miejscowe zalatwienie problemu, dajesz


@hekktik: wklej mi cokolwiek na potwierdzenie tego ze przy uszkodzeniu takiej rury nie musisz WYMIENIAĆ CAŁEGO GAZOCIĄGU, bo jest skontruowana z takich materiałowe które umożliwiają miejscowe załatanie problemu, dajesz
@malinq: po co mam wklejac cokolwiek jakiemus pajacowi xdd bawi mnie to tak ze az screeny powysylalem na fb. dobrze ze rury w mieszkaniach nie sa tak skonstruowane ze ze po peknieciu nie trzeba wymienic wszystkich rur w calym miescie xdd UFF

dzieki, troche beczki dostarczyles jeden z drugim i jakos szybciej czas do 16 zlecial w firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dobrze ze rury w mieszkaniach nie sa tak skonstruowane ze ze po peknieciu nie trzeba wymienic wszystkich rur w calym miescie xdd UF


@hekktik: ja tam specem nie jestem, ale nie trzymam rur w wodzie morskiej
@malinq: #!$%@? z tymi rurami na dnie oceanu, peknie kawalek to musza tysiacdwiesciekilometrow nowej rury klasc, panie ile to roboty, kto to panu tak #!$%@?. szkoda ze nikt nie opracowal zadnego systemu ktory umozliwialby naprawe/wymiane takich elementow, gdyby tylko ktos o tym pomyslal to moze nie trzeba byloby klasc calego gazociagu jeszcze raz....
@hekktik: Chce Ci się kłócić z innymi ale nie chce Ci się wysłać materiałów które potwierdzają to co piszesz a ponoć jest to proste do znalezienia. Brzmi sensownie.
Zauważ, że Twoim argumentem są rury w mieszkaniu i, że na bank ktoś to przewidział i się da.
Nikt nawet specjalnie nie twierdzi, że się nie da tylko skoro masz takie mocne zdanie na ten temat to chcemy coś na potwierdzenie i tu
@ImDanny: ja juz ci napisalem nawet doslownie jak chlopu na polu co masz wpisac ale ty wybierasz klepac farmazony xddd jeszcze wez psychoanalize jakas zrob xdd dzizas btw to ty jak przychlast wyskoczyles z jakimis tekstami ad personam to i takie dostajesz w odpowiedzi, niestety musze brac pod uwage jak ogromna ilosc jest tutaj debili wszelkiej masci i nie na kazdego przeciez bede sie wysilal, ciesz sie ze dostales nawet haslo
@hekktik: Nie wiem komu chcesz pokazać jaki jesteś ważny tekstami "ciesz sie ze dostales nawet haslo do wygoolowania skoro sam na nie nie wpadles" XD

Ofc sprawdziłem i pierwszy film jest o uszkodzeniu przez kotwicę i naprawie bez zalewania gazociągu więc sytuacja zgoła inna dlatego też chcę żebyś mi konkretnie podał materiał skoro twierdzisz, że takie są. Ofc tego nie zrobisz ale będziesz tracił swój cenny czas na pisanie z jakimś
@ImDanny: oczywiscie, jak ciezko ci przejrzec pare rzeczy chociazby na yt, juz nie mowie o czytaniu tekstow po angielsku, to po prostu sie nie #!$%@? w rozmowe xdd eot bo juz przynudzasz i przestlao mnie to bawic + zaraz wychodze z pracy xd