Wpis z mikrobloga

@hekktik: Czekałem na to aż sobie będziesz podbijał samoocenę tekstami o znajomości języka angielskiego (nic specjalnego, większość ludzi teraz zna) i do tego jeszcze żeby pokazać, że nie jesteś dzieciakiem to trzeba wspomnieć o pracy.
Przecież możesz mnie i innych zezłomować wysyłając te teksty i filmy ale oczywiście lepiej pisać te swoje chłopskie mądrości i wyzywać XD
@hekktik: naprawa funkcjonującego gazociągu, gdzie masz ciśnienie 100+ atmosfer to co innego niż naprawa niefunkcjonującego gazociągu. Trzeba umieć czytać między wierszami. Skoro operator potwierdził że w rurze jest 7 barów to znaczy że (prawdopodobnie) został on już zalany na znacznej części - bo takie ciśnienie panuje na głębokości 70 metrów, czyli tam gdzie znajduje sie rura. Pisałem o tym wczoraj. Naprawa części uszkodzonego gazociągu jest prosta - są zawory co kilometr,
wykopek mądrzejszy niż niemieckie organy bezpieczeństwa ( ͡º ͜ʖ͡º) musisz do nich zadzwonić i im powiedzieć, że to wymienisz


@PodniebnyMurzyn: zwroc uwage ze co niemieckie sluzby mowia a co wiedza to dwie rozne rzeczy.