Wpis z mikrobloga

@M4t3_k1n6: Biegam z kilka lat, ale typowo bez sensu i celu stalym tempem. Ze 3 miesiace temu sie zawzialem i zaczalem wdrazac tempowki. Od 2 miesiecy mecze trening 10k z garmin coach. Rok temu 5:15 to byl moj max. Teraz atakuje przedzialy 4:20-4:30 xD
  • Odpowiedz
@M4t3_k1n6: Biegam z kilka lat, ale typowo bez sensu i celu stalym tempem. Ze 3 miesiace temu sie zawzialem i zaczalem wdrazac tempowki. Od 2 miesiecy mecze trening 10k z garmin coach. Rok temu 5:15 to byl moj max. Teraz atakuje przedzialy 4:20-4:30 xD


@dbrs: ja nadal zbyt leniwy jestem, biegam dużo ale bez sensu xD
  • Odpowiedz
@enron: Wychodzilem z tego samego zalozenia, ale monotonia wjechala juz mocno i zaryzkowalem xD poza tym okazalo sie, ze te treningi wcale nie sa az tak wymagajace jak sie ma w nogach juz troche biegania
  • Odpowiedz
@AndrewSzusty: No te buty są właśnie na styk, tutaj z kolega byłem w terenie (7km) i miałem cienkie skarpety założone. I obtarły mnie. Bo jak grube zakładam to jest git. Teraz siedzę 3 dzień na dupie, bo nie bardzo mogę coś zrobić, tylko rekreacyjnie na siłownie poszedłem i mnie nosi. No i 3 dzień na wyjeździe, jutro wracam do domu i muszę jakieś 5-7 zrobić :) do tego mam 2x w
  • Odpowiedz
@zieloniutkazielonka: może się nie znam, ale ja tez sporo wazę i staram się schudnąć i preferuje rower bo się naczytałem, ze przy dużej wadze bieganie to stawy kolanowe rip, ale fachowcem. Lepiej skonsultuj temat u fachowca
  • Odpowiedz