Wpis z mikrobloga

@Harven: Oczywiście, że ich to śmieszy tak samo jak rosnące ceny za energię czy ogrzewanie, bo rodzice jakoś zapłacą rachunek, przecież to nie zmartwienie dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Harven: @Protectorx: @Sszymon: a co proponujecie ludziom którzy robią o tym memy? Wątpię że głosują na pis, organizujecie protest na który można się dołączyć? Nawet w trakcie okupacji niemieckiej powstawały żarty i prześmiewcze piosenki, a raczej sytuacja nie była za wesoła. Chcecie to płaczcie w piwnicy
  • Odpowiedz
@Harven: Właśnie oststnio tak myślałem, czy robienie memesków heheszków jest dobrym pomysłem. Generalnie czy w ten sposób nie robimy z #!$%@? na którą powinniśmy reagować coś absolutnie "nieszkodliwego"?
  • Odpowiedz
ja nie wiem że was to smieszy a nie zwyczajnie #!$%@?? Rodzice wam zakupy robią czy jak?


@Harven: A jak będę się z tego powodu #!$%@?ł to inflacja spadnie? Albo pis zostanie obalony, a kaczora i vateusza wsadzą do paki?
  • Odpowiedz
ja nie wiem że was to smieszy a nie zwyczajnie #!$%@??


@Harven: why not both?

I tak #!$%@? możemy, bo 40% narodu popiera pis w pełni, a kolejne 30% nie przyznaje się, że też popiera, bo to wstyd( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja nie wiem że was to smieszy a nie zwyczajnie #!$%@?? Rodzice wam zakupy robią czy jak?


@Harven: pewnie #!$%@? by ci glowe gdybys sie dowiedzial, ze ludzie, ktorzy siedzieli latami w obozach koncentracyjnych takze potrafili sie z tego smiac vide grzesiuk i jego wspaniala powiesc, no ale to trzeba miec dystans do rzeczywistosci
  • Odpowiedz