Wpis z mikrobloga

@aryo przepraszam, że kiedyś nazwałem Cię onucą. To było jakoś na po inwazji lutowej. (Oczywiscie pisalem z jednego konta)
Wrzuciłeś coś niekorzystnego dla Ukraińców a ja jak idiota skomentowałem. Teraz zapijam kaca i jak widzę taką sytuację gdzie potraktowali Cię jak.... Nie wiem, jak trola? Może dlatego że nie zaplaciles za sponsorowany wykop?jak pisowcy albo fame mma? Ale z jednej strony zero zdziwienia (nKb to jest coś co znam od dawna, tzn od zalozenia tego, pierwszego konta, on zbanował masę ludzi ktorym się to nie nalezalo)
Twoje zdrowie aryo! Będę szukał Twoich kont na innych portalach.
Jak widzę twój post i poblokowane wpisy z uzasadnieniem brak 18+, mimo że tam nie ma treści nieodpowiedmich ze strony kNb to sam sie zastanawiam po co nabijać ruch i klikanie w tym parszywym portalu wykop.
Czy wykop wykupili niwmcy? Polska, tu jest Polska, i podobno jest wolność wypowiedzi. Jakbym miał pieniądze i kontakty, śmiało bym walczył o przywrocenie tych postów, tak żeby zrobić pstryczka tym cenzorom. Bo każdy regulamin ma zastosowanie do obu stron, użytkownika portalu jak i moderatora. Jesli ktoś tego naduzywa, mysle ze mozna walczyc o swoje.
Pa
Ra
Pa
Pa
Jeszcze raz wszystkiego nawzajem i nie łam się przez tę akcje, to normalne.
Aryo de best!
#gorzkiezale #gownowpis #przegryw #banujo #wolamyzbanowanych ##!$%@?
To tez zbanuj knb za nieprawidlowe tagi, śmialo.
  • 1
  • Odpowiedz