Wpis z mikrobloga

Posiadanie wielkiego penisa 20 cm wzwyż to mega szczęście do tego dobry wygląd i inne cechy atrakcyjne dla kobiet tacy faceci to kurła gdyby myśleli o swoim potencjale genetycznym chociaż wielu z nas go nie ma lub ma taki słaby że ledwo stanie się przeciętny mega nad sobą pracując kiedy oski kilka miesięcy na siłce i wygląda hot... Jakby oni podobnie myśleli to mieliby się za bogów znam jednego co ma dobre geny ok 190 cm ma mięśnie dzięki kalistenice jak poruszyłem temat genów że zazdroszczę mu że on zdrowy i sprawny, a ja chory i niepełnosprawny. To powiedział "e tam" dziewczynę ma 2 lata starszą od siebie ona mojego wzrostu pewnie też jest posiadaczem wielkiego przyrodzenia albo takiego rozmiaru idealnego 17 cm mega mu zazdroszczę pewnie łatwo zdobył te dziewczynę bo ma dobre geny, może trochę adorował kto wie bo to facet jest tym co zdobywa, a taki ja nieważne co bym zrobił nie osiągnę tego co on przez brak predyspozycji genetycznych. No tak w życiu bywa. Cieszę się jego szczęściem nawet mi zdradził, że w niej ejakulował i o mały włos nie zaciążyła. Żeby nie było niby tak wszystko pięknie ale nie miał łatwo... Niemniej dzięki genom co też rzutuje na IQ i cechy dzięki którym facet jest kimś na rynku pracy, matrymonialnym i gdzieś wysoko w hierarchii społecznej zaszedł daleko będąc młodszym ode mnie. Miejcie świadomość że pewnych rzeczy się nie da przeskoczyć i nie traćcie czasu który jest najważniejszą walutą w życiu na jakąś syzyfową pracę.
#przegryw #geny #asperger #redpill #blackpill #dickpill #asd #autyzm #depresja #dyspraksja #niepelnosprawnosc #ehhhhhhhhhhhhh #przemyslenia #przrmysleniazdupy #rozkminy #gownowpis #rady
  • 3