Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ktoś z Was ma może zlew stalowy w wykończeniu jedwab albo ze stali szczotkowanej? Rysuje się to bardzo? Co lepsze?

Nie mogę znaleźć zlewu podwieszanego w wykończeniu len a na durinox mnie nie stać, polerka odpada bo za dużo z tym zachodu żeby utrzymać czystość i podobno widać każdą rysę. Zastanawiam się w takim razie czy lepszy jedwab czy stal szczotkowana.

Przy okazji czy ktoś montował zlew podwieszany w blacie z konglomeratu 2cm? Wykonawca trochę kręci nosem, że tylko na klej się da coś takiego zamontować.

#remontujzwykopem #remontuj #mieszkanie #kuchnia #budowa #budowadomu #projektowaniewnetrz #budujzwykopem
  • 3
@Rogalikznadzieniem: Mam z nierdzewki podwieszany do konglomeratu, grubość blatu 38mm. Montowany był na kołki i klej, wg mnie sam klej wystarczy. U mnie są wklejone tuleje gwintowane na epoksyd, ale są wg mnie kompletnie zbędne, a wierci się w tym kamieniu ciężko, najlepiej zastosować specjalny frez do wykonania płaskodennego otworu.
Oryginalnie faktura nierdzewki była półmatowa, teraz na bokach dalej jest, na dnie rysy, które nie wpływają na użytkowanie czy czyszczenie.