Wpis z mikrobloga

@Jabby: No cóż, dla jego obrony można stwierdzić, że przy niskim budżecie Patrioty nie są najwyższym priorytetem jeśli chodzi o wydatki, Ukraina dostała sporo rakiet i nadal walczy. Jednak odbywa sie to za cene terroru ludności cywilnej i gospodarczej katastrofy. Jeśli sie na armie wykosztujemy, to możemy kacapom nie pozwolić zająć centymetra terenu ani nawet uderzyć znaczną ilością rakiet (bo jakieś pojedyńcze sie na pewno przedostaną). Ale potrzebne będzie pewnie te
@Jabby: Ja za każdym razem jak czytam te polewki z bartosiaka mam przekonanie, ze go nikt tak naprawdę nie słuchał. Z 75% argumentów w ogóle nie odnosi się do tego co mówił, tylko do wydumanych interpretacji tego co mówił. Tu na przykład nie mówił, zd nie warto inwestować, tylko, ze często koszt naprawy uszkodzonego obiektu jest tańszy od kosztu zestawu rakiet obrony przeciwrakietowej. Nie wykluczał jej zakupu ani nie podważał jej
@kierowcaautobusuofficial: Jego slowa sa warte mnie niz ludzi z wykopu. Brak kompetencji przecietnego wykopka, chlopski rozum plus rozpoznawanie sprzecznosci jak np bunkry dla wojsk pancernych itd to poziom wyzej niz bycie szkodnikiem, udawanie eksperta i wprowadzanie ludzi w blad i zerowanie na naiwnych