Wpis z mikrobloga

@a5f5c1: Ja kiedyś (inspirujac się redditem) wymyśliłem że znalazłem portfel z krypto na starym dysku i kazdemu mirkowi co wpłaci BTC odsyłam 2x, w ciagu paru godzin dostałem BTC o warrtości kilku tys zł xD
  • Odpowiedz
@ElonMelon: No tak, ale żebyś ktoś nie pomyślał że to cała pensja i w tych stanach to wcale tak dużo nie zarabiają, w mojej kontraktowni to popracuje kilka godzin, mniejsza odpowiedzialność, a koszty życia mniejsze. xDDD
  • Odpowiedz
@ElonMelon: No jasne, ale to trzeba być w stanach. Bardzo ciężko jest zarabiac stawki z USA zyjąc w Polsce, więc żeby być #programista1m to trzeba stosować pewne triki. Moim zdaniem lepiej żyć w PL zarabiając polowe tego co w US
  • Odpowiedz
Ja kiedyś (inspirujac się redditem) wymyśliłem że znalazłem portfel z krypto na starym dysku i kazdemu mirkowi co wpłaci BTC odsyłam 2x, w ciagu paru godzin dostałem BTC o warrtości kilku tys zł xD


@zibizz1: tutaj nie ma z czego być dumnym
  • Odpowiedz
@zibizz1: Serio? to jest oszustwo, ścigane z przepisów prawa.

Pare osób czegoś sie nauczyło


To tak jakby powiedzieć, że ofiary gwałtów nauczyły się nie nosić krótkiej spódnicy i makeup'u.

To moja opinia, nie trzeba się z nią zgadzać. Nie wołaj mnie już.
  • Odpowiedz
@straz_konsumencka: Ale gwaltu cofnąc nie możesz, a kase którą glupole Ci wyslą możesz im zwrócić co uczyniłem, wiec nie wiem o co Ci chodzi. Jedyna róznica że nie dostali 100x tylko 1x. Nie mierz ludzi swoją miarą:P
  • Odpowiedz