Wpis z mikrobloga

Komentarz usunięty przez OP https://www.wykop.pl/wpis/68227657/rozmowy-z-rozowymi-nauczyl-mnie-ze-kobiety-maja-og/wiec wklejam go tu:

@Nostrian: Gdyby chociaż 5% wysrywów na wykopie, jacy to mężczyźni są źli, kompletnie niewrażliwi, kompletnie nieinteligentni, było z tego co przegrywy wypisują na temat kobiet, to byście się tu wszyscy zesrali i uciekli z płaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą te mizoginiczne bełkoty to nic innego jak krzyk, reakcja na brak powodzenia u płci przeciwnej.
Trzeba ją jakoś sobie wytłumaczyć. No i po co szukać winy w sobie jak można się zesrać na WSZYSTKIE kobiety świata. Bo przecież tinder nie kłamie.

Takich żali nie widziałam jeszcze na facetów na wykopie, na kobiety codziennie, wiec skłaniam się ku teorii że kobiety powinny być produkowane i przydzielane każdemu przegrywowi, bez wyjątku. Żeby im nie odbiło.
Ta śmiała teoria wcale nie jest taka zła, obserwując ten portal, gdzie ludzi przecież nie brakuje, widzę że faceci mega źle znoszą samotność, są wręcz biologicznie uwarunkowani do posiadania baby, bo bez baby im odbija i zaczynają niszczyć sami siebie.
Dobrego dnia Mirasy, dużo bab i seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przemyslenia #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #randki #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
Pobierz arinkao - Komentarz usunięty przez OP https://www.wykop.pl/wpis/68227657/rozmowy-z-ro...
źródło: comment_16655730104yctJsf7EZLTY3cWOtDUoG.jpg
  • 109
@arinkao: No Ty tak robisz i dobrze, ale większość dziewczyn tego nie robi a nie robi bo ma już atencję więc nie musi się z tym wozić

na ulicy, w sklepie

W sumie słyszałem tylko od mistrzów PUA, ale zagadywanie w miejscach bez kontekstu jest jeszcze gorsze od tindera Bo nawet na nim można kategoryzować ze względu na jakieś tam zainteresowania a to co mówisz to jest null pietruszka
Gdzie coś pomieszałam? Może ty zwyczajnie nie rozumiesz prostych rzeczy?


@arinkao: Jeśli nie umiesz odróżnić relacji internetowej od relacji z drugą osobą poznaną przez internet, to ty masz problem z rozumieniem prostych rzeczy ()()
zagadywanie w miejscach bez kontekstu jest jeszcze gorsze od tintera


@navaare: Zgadzam się, niby po co to robić? Trzeba ew. znaleźć wymówkę jeśli bardzo się chce. Facetom łatwiej bo to oni są zdobywcami, wypada im.
eśli nie umiesz odróżnić relacji internetowej od relacji z drugą osobą poznaną przez internet, to ty masz problem z rozumieniem prostych rzeczy ()()


@Pralko-suszarka: Tracisz wątek w rozmowie a potem się wściekasz.
Odniosłam się do twoich słów, tych: - No....chyba że chodzi o budowanie znajomości przez internet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już nie pamiętasz?
@arinkao: No to właśnie stąd pasywność częsci Polek bo im nie bardzo wiadomo co wypada i mało do czego poczuwają się w komunikacji

Ale to nie znaczy że wszystkie dziewczyny takie są albo że u wszędzie mają takie samo podejście do komunikacji np za granicą już niekoniecznie
@Pralko-suszarka: próbować, próbować i jeszcze raz próbować... Ewentualnie próbować też z relacjami sąsiedzkimi, jeśli masz kogoś w podobnym wieku (wiem jak to brzmi), ale u nas na przykład się sprawdziło, bo teraz wszyscy się cieszą, że daleko do domu nie ma, a można się towarzysko spotkać
Intorwertyczny facet bez znajomych jest skazany na szukanie baby na tinderach i tego typu gównach, a tam jak wiemy liczy się wygląd. Więc nic dziwnego, że nienawiść do bab będzie tylko rosła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pralko-suszarka: introwertycznemu facetowi zostaje sznur albo udawanie że jego życie ma sens
próbować, próbować i jeszcze raz próbować..


@moll: Mam 30 lat, ty wiesz o czym mówisz XD Ja raz specjalnei zatrudniłem się w firmie, gdzie pracują same baby i dwa lata tam przesiedziałem. Chciałem otoczyć się kobietami z każdej strony i nic to nie dało, bo wszystkie w związkach są XD Nawet bardzo młode xD

Nie mam w sąsiedctwie nikogo takiego
@Pralko-suszarka: To jest syndrom u ludzi mniemania "wyższości" poznawania w realu niż w internecie, trzeba dorosnąć i tyle że w necie też są ludzie.

W USA i w ogóle online bardzo dużo ludzi poznaje się przez internet.
No to właśnie stąd pasywność częsci Polek bo im nie bardzo wiadomo co wypada i mało do czego poczuwają się.


@navaare: Tak są wychowane, zaprogramowane.
Mnie i pewnie innym różowym wtłoczono do głowy że baba nie może się wprost uganiać za facetem, podrywać bo co najwyżej zostanie zaliczona i wywalona do śmieci z napisem: narzucająca się ku...a, pewnie miała dużo wacków.
I jest w tym wiele prawdy o Was.
@Pralko-suszarka: może ma niesparowane koleżanki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie idzie w jakimś średnim gronie znajomych pary i nie pary się ugadać? Mecz? Posiadówka przy przekąskach? Planszówki? Maraton filmowy?
I jest w tym wiele prawdy o Was.


@arinkao: Dużo prawdy jest też w tym, że facet który nigdy nie miał kobiety jest uważany za #!$%@?, który nie zaspokoi kobiety w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli ten postanowi się podszkolić u prostytutki....to też źle...bo chodzi do prostytutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
może ma niesparowane koleżanki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@moll: Tak, 100kg walenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie idzie w jakimś średnim gronie znajomych pary i nie pary się ugadać? Mecz? Posiadówka przy przekąskach? Planszówki? Maraton filmowy?


@moll: Ja mam wrażenie, że chodzą na takie rzeczy tylko w starym ,sprawdzonym gronie
@arinkao:

Mnie i pewnie innym różowym wtłoczono do głowy że baba nie może się wprost uganiać za facetem, podrywać bo co najwyżej zostanie zaliczona i wywalona do śmieci z napisem: narzucająca się ku...a, pewnie miała dużo wacków.

I jest w tym wiele prawdy o Was.


No to właśnie po co miałybyście robić cokolwiek, i w sumie czemu miałoby Wam zależeć na relacji. Sama sobie zdefiniowałaś że nie ma sensu angażować się