Wpis z mikrobloga

Z moich prywatnych obserwacji: Przeciw pomocy Ukrainie są tylko ludzie z nizin społecznych bądź słabo radzący sobie w życiu (np znajomy magazynier typu pięć zakładów pracy w ciągu roku bez uprawnień nawet na wózki widłowe). Zauważam też zbieżność wykazywania antyukraińskich poglądów z roszczeniową postawą wobec rządu i społeczeństwa- mam na myśli ludzi „którym się należy”

Inb4 podaj najciekawszy znany Tobie przykład takiego człowieka jak wspomniany wyżej magazynier

#ukraina
  • 140
  • Odpowiedz
  • 3
@buysy prywatne obserwacje zostaw dla siebie. Jak była akcja z covidem to czytałem takie same opinie o przeciwnikach szczepień a teraz wychodzi ze jednak szury miały rację
  • Odpowiedz
ja znam właścicieli firm którzy obracają milionami i są przeciw. Także to żaden argument, pewnie są tacy i tacy.


@Nezus: Narracja tutaj została już ustalona i żadne argumenty tego nie zmienią.
  • Odpowiedz
Inb4 podaj najciekawszy znany Tobie przykład takiego człowieka jak wspomniany wyżej magazynier


@buysy: no to będzie ciekawostka:
właściciel 2 firm któremu się powodzi możnaby powiedzieć "nieźle". Tzn nie jest on przeciwny pomaganiu Ukrainie ale jest mocno przeciwko uchodźcom w pl i "ukrainizacji" Polski. To, że jest roszczeniowy wobec rządu to ostatnie co mógłbym o nim powiedzieć
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd jej się to wzięło, ale wcześniej nakręciła się mocno przeciw szczepieniom


@Zralok: moze to panstwo zamordystyczne nakrecilo ludzi przeciw szczepieniom?
Nie mozesz wejsc do sklepu bo niezaszczepiony, nie zrobia ci zabiegu bo nie zaczczepiony, bylo tyle ograniczen, tyle obietnic, ze ta szczepionka to cudo, a na koniec wyszlo, ze nawet nie zbadali transmisji po szczepieniu. Naprawde dalej ktos uwaza, ze ta cala nagonka na nieszczepionkowcow byla dobrze zorganizowana?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@buysy: Jeżdżę na taksówce i to co słyszę od ludzi niestety się pokrywa. Im większa patola(często na bakier z pracą) to narzekanie na osoby z Ukrainy. A prawda taka, że sami wyjeżdżaliśmy na zachód za pracą i tubylcy to samo mieli co my. Teraz dodatkowo nie tyle względy ekonomiczne, a dodatkowo wojna. Jeżeli osoby które przyjadą, będą pracować(legalnie) to tylko lepiej dla nas. Z roku na rok jest coraz mniej osób
  • Odpowiedz
@buysy: Mój kolega, studia skończył, niegłupi chłop, ale postanowił pracować fizycznie jako robol bo mu się kasa zgadza (2k na umówie a reszta do łapy). Otoczył się tępakami i zidiociał. Ogolnie mocno antyukraiński, wszedzie widzi ich złowrogie spojrzenia i ogolnie samo zło. Żal mi go trochę
  • Odpowiedz
@buysy: patusy, które mają problem, że ukraińscy mężczyźni mogą przebywać w Polsce zamiast walczyć za ojczyznę (jakby Ukrainie brakowało nieprzeszkolonych żołnierzy), podczas gdy jestem pewny l, że jakby Polska stanęła w obliczu wojny to pierwsi byliby do ucieczki do Anglii albo Holandii xdd
  • Odpowiedz