Wpis z mikrobloga

Liczba Iranek którym pomógł strój Mai Staśko - 0.

Wyrzut dopaminy w chorym mózgu Mai Staśko po tym gdy kolejny raz rozkręciła wokół siebie aferkę medialną - bezcenny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taka to ma dobrze. Nie dość, że może realizować swoje chore fantazje, to jeszcze w główce przyznaje sobie ona punkty za "altruizm" i "dobroczynność" bo przecież wcale nie chodzi o atencję wokół jej osoby, tylko o "pomaganie", co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazlewactwa #rakcontent #feminizm #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow
s.....i - Liczba Iranek którym pomógł strój Mai Staśko - 0. 

Wyrzut dopaminy w cho...

źródło: comment_1665659374FZ4CmDjFLFovnPbObsrdmg.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
nie powiedziałeś nic nowego ani odkrywczego . w chwili gdy ludzie przestaną o niej gadać jej sława zniknie jak twoje ego które sobie podbijasz takimi wpisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NaczelnyAgnostyk: XDDD nie doceniasz mojego ego, jeśli myślisz, że zniknie bez Mai Staśko XD
  • Odpowiedz
@skitarii: ale niektórzy są faktycznie odklejeni, można mówić że jest jebnięta, jest hipokrytką , głupia i wytykać jej to ale jak już ktoś grozi śmiercią i tego typu rzeczy pisze powinien zostać odizolowany i w sumie spoko jeśli chociaż takiego jednego bagiety dojadą
  • Odpowiedz
@StdPtr: no tak, jak ktoś wypisuje do niej jakieś po#$&bane wiadomości, to powinien być przykładnie ukarany, wiadomo.

Jednak ona lubi takie aferki z dupy i dlatego każdą krytykę będzie podciągać pod "hejterów którzy grożą jej śmiercią" i z radością będzie w tej sprawie biegała po wszystkich mediach, najmniej interesując się załatwieniem sprawy na policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: nie wiem, co wy od niej chcecie. Wiadomo, że to feministka i turbolewaczka, ale na tle takich Spurek czy Lempart wydaje się całkiem sympatyczna.
  • Odpowiedz
@renkaboga: Ja nawet myślę, że jest sympatyczna zwłaszcza w porównaniu z wymienionymi, ale również szkodliwa jak popierała transów w MMA. To poważna sprawa, bo kobiety są fizycznie katowane w walce z transami.
  • Odpowiedz
Taka to ma dobrze.


@skitarii: Wątpię. Patrząc jak wręcz teatralnie się zachowuje ta dziewczyna - istnieje duża szansa, że jest poważnie zaburzona psychicznie.
  • Odpowiedz
Wątpię. Patrząc jak wręcz teatralnie się zachowuje ta dziewczyna - istnieje duża szansa, że jest poważnie zaburzona psychicznie.


@Pharos: ale cierpi od tego głównie otoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz