Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Avil: Nie, ale rąbanie drewna to w sumie bardzo dobry przykład. Popatrz na to z szerszej perspektywy, czyli po co się to drewno rąbie, że jest to ciężka praca, że robisz to nie tylko dla siebie i że jesteś pierwszą albo nawet jedyną osobą w rodzinie, od której się oczekuje, że to drewno będzie porąbane. Myślę że to świetnie odzwierciedla społeczną rolę mężczyzny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SmakoszKotow:
czemu twierdzisz, że to wysrywy? Czy możesz jakoś poprzeć tą opinię?
Czy może to być projekcja z Twojej strony na bazie jednego wpisu czy też znalazłeś jakieś przykłady potwierdzające tezę?
Dlaczego uważasz, że szkoła jaka jest, nie stanowi zagrożenia dla identyfikacji chłopców?
Czemu sądzisz z że błędne jest uważanie mediów za zagrożenie?
Jak widzisz tzw chłopski rozum i jakie mogą być dla niego alternatywy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KupaNaStole: tak, bo chcę się dowiedzieć czy po prostu przybijasz metki czy idzie za tym głębsza myśl.
Nie zgadzam się z Twoją postawą, ale chcę zrozumieć gdzie. Żeby móc stwierdzić gdzie, muszę poznać opinię, a nie rzucone bon-moty typu "prawak" "złe instytucje". Ludzie nie zwykli dziś dyskutować, tylko się obrażać i przyklejać sobie metki.
Dlatego tak - ja tak na serio.
Odpowiesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KupaNaStole: wiedziałem, że tego się czepisz, ale dzięki koledze niżej nie zdążyłem edytować. Dobrze wiesz co kogo to, ale skoro się wtrąciłeś, to stałeś się współrozmówcą.