Wpis z mikrobloga

@Avil: Polega

bycie mężczyzną polega na rąbaniu drewna siekierą


@Avil: otóż polega, bo rąbanie drewna to po pierwsze konkretna praca, która ma sens i przynosi natychmiastowe efekty, a więc nauka bycia przydatnym i czerpania z tego satysfakcji,
po drugie to praca niebezpieczna, a więc nie wymaga tylko siły, ale przede wszystkim techniki i kilku podstawowych zasad BHP, żeby wykonujący i osoby obok pozostali w jednym kawałku - więc uczy to
  • Odpowiedz
bycie mężczyzną polega na rąbaniu drewna siekierą i mieszkaniu w drewnianej chatce


@Avil: wykopek jak zwykle musi zgrywać debila dla plusów xD Serio trzeba Ci tłumaczyć że ojciec powinien syna nauczyć obsługi narzędziami, prostych napraw w domu i wokół domu a co za tym idzie zaradności i samodzielności a nie olać i zostawić samopas pod opiekuńczy parasol matki, społeczeństwia i wyklucie nieporadnej sieroty życiowej, której jedynym osiągnięciem jest użalanie się na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
bycie mężczyzną polega na rąbaniu drewna siekierą i mieszkaniu w drewnianej chatce


@Avil: może nie do końca, ale głupia umiejętność rąbania drewna siekierą nie powinna być obca żadnemu facetowi. Często gdzieś wyjeżdżam ze znajomymi i jak czasami widzę jak co poniektórzy robią drewno, to szybko im biorę siekierę, bo nie chce mi się z nimi, lub z kimś z otoczenia, jechać do szpitala. I tu nawet nie chodzi o sam proces
  • Odpowiedz
#!$%@? kogoś kto nie mieszka w domu i nie musi się #!$%@?ć z rąbaniem drewna nin stop nie mówiąc o przygotowaniach do zimy. A potem jeszcze to wszystko zbierać i układać


@zdjeciegipsu: Przez chwilę pracowałem w lesie przy zbieraniu chrustu. Pociąłem, porąbałem i załadowałem tyle drewna co przeciętna rodzina by potrzebowała na 20 lat życia, działało to na mnie terapeutycznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4do5: bo to była praca,a nie obowiązek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po jakimś czasie to już nie jest terapia jak masz perspektywę robić tak do końca życia żeby było ciepło, a są jeszcze inne obowiązki. Z doskoku to sobie można podłubać i się relaksować
  • Odpowiedz
@SarahC rąbałem tak z tydzień temu, drewno wcześniej z ojcem pociąłem ręczną piłą spalinową, zawodowo jestem lekarzem, dziękuję za zainteresowanie.
Skoro Ty mnie nazywasz nieuleczalnym debilem którego należy #!$%@?ć. To Ty jesteś #!$%@?ą debilką, która nie wie, że tzw. klocki drewna się łupie, a nie tnie wzdłuż. Oczywiście są maszyny do łupania, które tak samo jak siekierę trzeba potrafić obsłużyć. Okazałaś się nie dość że wulgarną to głupią ignorantką. Pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz
@SarahC: #!$%@? to Ciebie w cztery litery wymyślna technika przybyła na tratwach przez morze śródziemnye. Zadzwoń do dziadka to może Ci powie do czego służy piła z osłoną.
  • Odpowiedz