Wpis z mikrobloga

@BQP: jeśli to był mandat z fotoradaru , to mógł być wysłany z dopiskiem - do rak adresata. W takim przypadku ani listonosz, ani kobieta w okienku nie ma prawa tego dać nikomu poza adresatem, żadne upoważnienia pocztowe, notarialne tutaj nie są ważne.
@conTEq: do skrzynki niewiele poleconych można wrzucić na takim zleceniu. Nie można sądu, komornika, policji, prokuratury, urzędu skarbowego, z papierowym potwierdzeniem, z elektronicznym potwierdzeniem EPO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZielonyArbuz: myślisz że będzie leciał z 1 listem na 4 piętro aby sprawdzić czy ktoś jest?? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po to jest domofon aby z niego korzystać. A połowa ludzi ma je niesprawne, a potem narzekanie że listonosz awizo zostawił...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smk666:

Listonosze nie mają jakichś wybitnych zarobków a pewnie za skargę potrącą takiemu z premii i jakoś tak mi się żal chłopa i jego rodziny robi.

Największy błąd- to dawaj Ty zrób coś na #!$%@? w pracy, nie wiem-
-nie zaszyj pacjenta,
-walnij szpadlem w szyby
-daj catch(exception e) return 0;
no cokolwiek.
I jak się ktoś dowali, to powiedz, że mao płaco i w ogóle biedny jesteś.

Pobłażanie na niską
jakiego #!$%@?? masz ty rozum??
to jego praca.
nie jestem nowobogackim bezdusznym #!$%@?, ale to co #!$%@?ą czasem listonosze/kurierzy, to woła o pomstę do nieba.
i robią to w poczuciu bezkarności, głęboko nas dymając.
pisać skargi, jesli ewidentnie się #!$%@?ą.

@luxkms78:

Nie jestem zwolennikiem takiego oficjalnego #!$%@? ale w tym wypadku wyczerpałem już sposoby na "ludzkie podejście". Listonosze nie mają jakichś wybitnych zarobków a pewnie za skargę potrącą takiemu z premii
@luxkms78: nie zobaczy
Ja wywieszam 3 kartki napisane grubym mazakiem.
Jedną na furtce, druga na drzwiach wejściowych, 3 na skrzynce u sąsiada niżej, gdyż tam poczta je ustawiła.
Także nie licz, że się uda, tym cienkopisem.
To może powiem jak u mnie jest. Mieszkam na wsi niedaleko Namysłowa. Również pracuje zdalnie i mam idealny pogląd na jednokierunkową ulicę która biegnie przy domu. Normalnie widziałbym listonosza/kuriera jak próbuje zostawić awizo, ale co robią te #!$%@?? Jeżdżą pod prąd stając w martwym punkcie między dwoma oknami. I skargi do poczty na nic się nie zdają, były 2 miesiące dostarczania a teraz dalej same awiza. Podejrzewam że tak będzie dopóki któreś