Wpis z mikrobloga

Niedawno wróciłem z Paryża. I mówię wam, mireczki - można się w mieście zakochać. Mnóstwo zabytków, niesamowita architektura i tyle wspaniałych restauracji!

Najbardziej podobały mi się mosty. I to podejście, że zamiast po prostu zrobić kładkę, to trzeba ją ozdobić, przystroić, dorzucić złota, coś porzeźbić i wtedy może być nie tylko użyteczny, ale i piękny.

Mój ulubiony był most świętego Michała.

#paryz #francja #heheszki
Zielony_Minion - Niedawno wróciłem z Paryża. I mówię wam, mireczki - można się w mieś...

źródło: comment_1665724809DF96jOQZRgveRwQBkWjzi1.jpg

Pobierz
  • 48
@Zielony_Minion: @Roquefort: ja też odwiedziłem weekendowo i jakoś się nie zakochałem. Nie zobaczyłem tam nic wyjątkowego. Wiadomo, część atrakcji robiła wrażenia, jak choćby wieża nocą ze swoimi efektami świetlnymi, ale są znacznie ciekawsze miasta. Ale ja nie jestem miastowy, więc to może temu. Wolę siedzieć w lesie niż egzystować z ludźmi ;D ale podróżować zawsze warto, więc plusik ode mnie
@Zielony_Minion z jednej strony bardzo ładne historyczne miasto a z drugiej pełno imigrantów którzy próbują cie oszukać albo na siłę wciskają wodę lub bryloczki wieży Eiffla wielkie dzielnice bezdomnych i pełno szczurów jak byłem zobaczyłem jak przy koszu kręciło się całe stado szczorow spokojnie z 50 ich było a w tle wieża
Pamiętam jak kiedyś pojechaliśmy na sylwestra sporą ekipą. Pojechaliśmy na pigalle i jeden z moich kumpli chciał załatwić trochę haszu. No to podszedł do murzyna i mówi mu "czoklet" "czoklet" trzeba było się szybko ewakuować ( ͡º ͜ʖ͡º) Nikt nie wpadł na tak durny pomysł, oprócz Homera...