Wpis z mikrobloga

@thewickerman88: @mexxl:

Wlasnie niekoenicznie. Musi byc poddany kosztownemu sprawdzeniu, bo podobno dostalo sie cos tam miedzy rame a szklo.

Taki moj coming out maly. Jestem stary i duzy kon co lubi whisky, glosne motocykle i stare samochody i podobalo mi sie w tej galerii bardziej niz chcialbym przyznac.

Bylem sobie na weekend w Londynie i stara chciala koniecznie isc do galerii. Poszlismy kosztem innych atrakcji i nie zaluje ani minuty.
@bigger: chodzilo im o naglosnienie i jak widac wszystko poszlo zgodnie z planem. Pewnie dostana kare, ale na takie cos raczej maja fundusze i wspierajacych prawnikow.
@Voltix trudno żeby boe było głośno o próbie zniszczenia jednego z najsłynniejszych dzieł sztuki na świecie. Teraz sobie czytam że gdzieś tam ppprzyklejali się do drogi utrudniając wszystkim życie i #!$%@? dostali ()

Mam uczulenie na takie jednostki
Bylem sobie na weekend w Londynie i stara chciala koniecznie isc do galerii. Poszlismy kosztem innych atrakcji i nie zaluje ani minuty. Mozliwosc obcowania z dzielami takich artystow byla naprawde zajebiste.


@bigger: bo generalnie galerie i muzea są super. Sam przez długi czas unikałem, jak mnie w końcu żona zabrała i się podjarałem widząc obrazy i nazwiska które pamiętam ze szkolnych podręczników tak teraz gdziekolwiek jestem staram się coś odwiedzić :)
@bugg bo jeździmy po Polsce i nigdy nie widziałem zajebistych zabytków do oglądania jak obiadu na stołówce.

Zawsze jest 5 ochroniarzy impelu, miseczki, linie i odstęp.

A tu moge ogladac dzieło Leonarda z 3cm