Wpis z mikrobloga

Izabela 26 dolnośląskie

Zgłoszenie 63c5f63139c7009c z dnia 2022-10-14 22:45:38

Imię: Izabela
Wiek: 26
Miejscowość: dolnośląskie

Kim jestem?
mirabelką szukającą f

Wygląd
niebieskooka blondynka z długimi wlosami i długimi nogami, wzrost około 172 cm. jeśli chodzi o wagę to wiadomo, zawsze mogłoby być mniej (i nad tym pracuję :>) ale nie mam nadwagi, a w odpowiednich miejscach mam odpowiednie rzeczy!

Zainteresowania
z racji tego, że wychowałam się z kuzynami oraz dziadkiem - zarazili mnie miłością do piłki nożnej, formuły 1 i żużla, jestem biegła w tym temacie, więc mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto również będzie podzielał ze mną tą zajawkę.
moją miłością są też góry, uwielbiam piesze wędrówki i podziwianie świata ze szczytów. moim małym marzeniem jest zdobycie wszystkich szczytów KGP, aktualnie na stanie mam 6/28 i ciągle chcę więcej.
moją kolejną pasją jest pieczenie ciast i tortów, głównie uwielbiam je przystrajać a potem patrzeć jak ktoś je próbuje :D

Czego oczekuję?
chciałabym poznać twardo stąpającego po ziemi mężczyznę, który wie czego chce, nie ma problemu z wyrażaniem uczuć, jest rodzinny i na każdy mój dziwny pomysł postara się wykrzesać choć odrobinę zrozumienia i zainteresowania. byłoby super, gdyby był też aktywny fizycznie i miał zajawki, którymi mógłby mnie zaciekawić. docelowo fajnie, gdyby udał się związek ale nie mam parcia bo nic na siłę :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
wędrówka po górach i zjedzenie najpyszniejszej szarlotki w górskim schronisku albo leniwy dzień z własnoręcznie zrobioną pizzą i graniem w planszówki.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
ślub jak najbardziej bo nienawidzę swojego nazwiska, a fajnie byłoby być czyjąś "żonką" :>
dzieci lubię ale jeszcze nie jestem przekonana co do ich posiadania ale być może zmieni mi się, gdy poznam partnera, przy którym będę się czula bezpiecznie. alkohol tylko w towarzystwie, nie palę, narkotyków nie biorę :D

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonydolnoslaskie #mirabelkaszukamirka
  • 6