Wpis z mikrobloga

Osiągnięcia PO:
- deflacja
- szacunek w UE
- zielona wyspa
- orliki, pendolino
- killaset nieistotnych afer pompowanych sztucznie przez media
- nikt nas nie wytykał palcami i nie wstydziłem się Polski

Osiągnięcia PiS:
- wojna
- inflacja
- Obajtek
- nic się nie układa tak jak dawniej
- Kuchciński latał samolotem, afera dwie wieże mam wymieniać dalej??
- jesteśmy pogardzani ma całym świecie
- mam obrzydzenie jak myślę o Polsce

Przykro się na to patrzy, dokąd prowadzi polityka pislamu
#bekazpodludzi #bekazpisu #demokracja #polityka
  • 186
@Czerwony_jak_WIG20: Wy serio pójdziecie głosować na po, a za 8 lat na pis. I tak w kółko.
Dlatego, że wszystkie złe rzeczy jakie robiła po sprowadzacie do " killaset nieistotnych afer pompowanych sztucznie przez media". Barany, to samo będziecie mówić za 8 lat o lotach kuchcińskiego i wieżach.
Ciekawe czy webcache pokaże nastroje wypoku z 2015...
@TroglodytaGerwazy: xD za Tuska Mieliśmy wzrost PKB w okolicach zera, więc przy takim otoczeniu, wysokim bezrobociu i ogólnoświatowej recesji chwilowa deflacja to wyczyn porównywalny ze złapaniem choroby wenerycznej od starej qoooorwy - no po prostu NIESAMOWITE osiągnięcie.

I nie mówię, że cykl koniunkturalny jest winą Tuska. Mowię tylko, że wiedza ekonomiczna przeciętnego wykopka kończy się na onet.pl xD Wyciąganie jednego wskaźnika makroekonomicznego i robienie na nim propagandy pod tytułem "wtedy było
@Czerwony_jak_WIG20: po: wzrost VAT, zwiększenie wieku emerytalnego, ACTA, kasa z OFE, zadluzenie państwa, pozwolenie na Nord stream 2, wtopy polityczne, np. Na Ukrainie, zj... Autostrada a1 na Śląsku, afera Amber gold, afera Beaty Sawickiej, afera sopocka, afera hazardowa, afera stoczniowa, afera podsłuchowa i łamanie praw dziennikarzy,poprzez najazdy na biura dziennikarzy, afera 3x tak ... Długo by wymieniać. Wykopki są jak kury. Krótka pamięć mają