Wpis z mikrobloga

Osiągnięcia PO:
- deflacja
- szacunek w UE
- zielona wyspa
- orliki, pendolino
- killaset nieistotnych afer pompowanych sztucznie przez media
- nikt nas nie wytykał palcami i nie wstydziłem się Polski

Osiągnięcia PiS:
- wojna
- inflacja
- Obajtek
- nic się nie układa tak jak dawniej
- Kuchciński latał samolotem, afera dwie wieże mam wymieniać dalej??
- jesteśmy pogardzani ma całym świecie
- mam obrzydzenie jak myślę o Polsce

Przykro się na to patrzy, dokąd prowadzi polityka pislamu
#bekazpodludzi #bekazpisu #demokracja #polityka
  • 186
problem w tym ze PO chce zrobić z polski kolonie niemiecka


@Tomekmoskwa: polakom to ewidentnie strach dać wlasną dupę do zarządzania, a co dopiero kraj jak widać XDD
więc to samo w sobie jest solidnym plusem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Jesteście tacy sami jak wyborcy PiSu. Myślicie, że PO różni się czymś od PiSu i głosujecie raz na tych, a raz na tamtych i tak już od wielu lat, tfu. Należy dać szansę innym opcjom politycznym. Macie pamięć złotej rybki, barany potrzebujące pasterza Donalda, który wybawi was od złego kaczora. Zarówno w po jak i pis była korupcja, oszustwa, afery, przekładanie interesu własnego nad interes państwa, nad interes Polaków, wyprzedawanie kraju. Tacy
afera o ośmiorniczki za 80zł,


A afera autostradowa Nowaka to około 30 mld złotych strat, wiecej niż wszytskie afery pisu przez ostatnie 7 lat.
No ale co tam, przecież PO to tylko osmiorniczki xD

Przypomnijmy sobie też Pawlaka, który oddał Polską infrastrukture przesyłową Gazprmowi i podpisał kontrakt na dostawy gazu na 37 lat łamiąc prawo Unii i polskie. Przy okazji uwalił projekt Baltic pipe i opóźnił projekt gazoportu o 4 lata.

Nie
@Czerwony_jak_WIG20: zapomniałeś np. o tymczasowym VAT 23%, które też był wprowadzony z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo to jak PO w opozycji obiecywało JOWy czy podatek liniowy tylko po to by potem się zesrać. Żeby nie było to żaden symetryzm, to pis rządzi od 7 lat więc to on jest odpowiedzialny za odpowiedź na pandemię, brak przygotowania na ciężkie czasy, rozdawnictwo itd.

Żadna z partii nie