Wpis z mikrobloga

Samochód na prezent dla rodziców.

Myślę o VW T-Roc tyle że jest jeden problem - większość samochodów ma skrzynię automatyczną oraz keyless. Nie znam nikogo kto by miał zepsutą skrzynię tradycyjną za to 1/3 osób które znam które mają samochody ze skrzynią automatyczną ma jakiś feler i mają za sobą kosztowne naprawy - jeden klient tydzień po wyjechaniu z salonu Hyundaia miał poważny problem.

Zna ktoś kogokolwiek zadowolonego ze skrzyni automatycznej? Pytam bo nie uśmiecha mi się płacić za awaryjną technologię.

O keyless nie ma co dodawać - samochód jest wtedy ultra prosty do kradzieży.

#samochody #motoryzacja #suv #volkswagen #technologia #pytanie #logikaniebieskichpaskow
smutny_login - Samochód na prezent dla rodziców.

Myślę o VW T-Roc tyle że jest jed...

źródło: comment_166590237617smgRS5AeYeS6zIkZQ6nr.jpg

Pobierz
  • 77
@smutny_login: Ale, że co? Chcesz kupić używkę czy nówkę z salonu? Bierzesz pod uwagę, że 1/3 znajomych mogła mieć samochód używany ze starym automatem, w którym olej był wymieniany long-live czy nigdy i zostały zwyczajnie zajechane? Jeśli chcesz kupić auto z salonu (a na to wskazuje zdjęcie) to nowoczesna skrzynia automatyczna będzie doskonałym wyborem. Każdy mój znajomy, który ma samochód 2015+ rocznik z automatem sobie chwali.

P.S: Zresztą, piszesz o Hundaiu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smutny_login: użytkownik automatów od prawie 6-7 lat
Złego słowa nie powiem, konstrukcje są dobre, najprościej sprawdzić w necie jaki typ skrzyni idzie do danego auta. W służbowym pastuchy mam zwykłego tronica i jest git, auto ma nalatane 230 tysięcy km i jakieś 30-40 tysięcy temu był wymieniany olej z filtrem, uparłem się że ma to być zrobione bo jak się nie dba o skrzynie to łatwo ją zajechać. W prywatny to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutny_login:

ciężarowe to co innego, ale tam automaty są od wielu lat i są to konstrucje sprawdzone plus duża ilość części zamiennych i mechanicy wiedzący o co w nich chodzi

XD
Powiedz to Mercedesowi co ma problem ogarnąć skrzynie w actrosach, od wywlajacych się czujników po nawet resetowanie się kontrolera skrzyni podczas jazdy xD