Wpis z mikrobloga

ok. a otwierający stawiamy bez spacji przed nim?


@skinrunner2: Autor obrazka nie sprecyzował, że chodzi tylko o cudzysłów zamykający, czego można się domyślić po przykładach.

Nie szukaj problemu na siłę. Ten obrazek widziało mnóstwo wykopków, i jesteś jedynym, który doszukuje się w nim chooj wie czego, byle by "odbić piłeczkę".

Wyluzuj. Elo.
@michal_szn: @L3gion: Zalaliśmy łąkę z krowami, gdy zablokowaliśmy jaz deskami z szopy mojego ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko dlatego, że na wiosnę miejski basen odkryty był jeszcze zamknięty i bez wody, a nam się chciało pływać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michal_szn: no jak Ci się to w głowie nie mieści to masz małą wyobraźnię xD ja za dzieciaka pamiętam gorsze akcje ale większość z nich właśnie ginęła w gronie kilku lub kilkunastu osób i nikt do końca nie wiedział czy to bajanie dzieciaków czy prawda :D a prawda zawsze była gorsza niż to co rodzice wiedzieli ;)
Zresztą dorośli robią też różne rzeczy tylko i wieku z nich się nie mówi
@szynszyla2018 Też znam taki przypadek... Cała rodzinka naga i wolna. Najgorzej jak kiedyś u tego ziomeczka wbijam lekko wypity do łazienki (łazienka z kiblem) się odlać a tam sobie mamusia w wannie leży... Problem był w tym, że zauważyłem ją jak już byłem w trakcie i nie miałem jak się ewakuować, po cichu modliłem się żeby tylko się do mnie nie odezwała. Raz wbiłem też jak była w środku jego siostra, całkiem