Wpis z mikrobloga

ogólnie matka prawilnie broni syna i nie daje nauczycielce pożywki.


@znikam5: niby dlaczego? Zesrać się, ale nie przyznać przed nauczycielką, że syn leci w kulki? Jakby kogoś gównem rzucał to też mamusia ma powiedzieć że to spoko?

Zalaliśmy łąkę z krowami, gdy zablokowaliśmy jaz deskami z szopy mojego ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko dlatego, że na wiosnę miejski basen odkryty był jeszcze zamknięty i bez wody,
Tak jak wyżej pisano. Różne rzeczy dojrzewający ludzie robią i robili, próbując ogarnąć swoją seksualność. To jest serio dość naturalne. Kiedyś to były śmieszne opowieści, do których przyznawali się faceci po pijaku po x latach, teraz leci w internet. Jeśli nikomu nie dzieje sie krzywda, niczyje granice nie są naruszane, nikt nie jest w żaden sposób wyśmiewany/napastowany/przymuszany to nie jest jakaś wielka tragedia, a z perspektywy rodzica to powiedzenie, że to normalne
@michal_szn: to fajnie, ale u mojego różowego w szkole chłopcy organizowali zawody w dirty sancheza i paradowali tak z wąsami po szkolnych korytarzach chwaląc się kto ma większego wąsa

Dla nieobeznanych tłumaczę, że Dirty Sánchez to praktyka seksualna polegająca na wysmarowaniu kałem okolicy nad górną wargą aktywnemu partnerowi podczas stosunku oralnego, na kształt wąsów. Wykonuje się to, wprowadzając sobie palec do odbytu i wycierając nim wydzieliny zgromadzone na górnej wardze partnera
@NieBendePrasowac: > niby dlaczego? Zesrać się, ale nie przyznać przed nauczycielką, że syn leci w kulki? Jakby kogoś gównem rzucał to też mamusia ma powiedzieć że to spoko?

@NieBendePrasowac: ale nikogo nie obrzucił gównem tylko walił konia w szkolnym kiblu, jak dla mnie jest różnica i dobrze matka powiedziała, że chłopcy w jego wieku mają różne pomysły. Pewnie za parę lat będzie to wspominał z zażenowaniem, ale nie widzę, by