Wpis z mikrobloga

Moja znajoma w tym siedzi, najlepsze jest to że wykupiła sobie jakieś pakiety za kilka tysiaków, oczywiście się zapożyczyła na to. Teraz wynajmuje sobie pokój u kogoś bo koszty wynajmu kawalerki ją przerosły, pracuje na dwa etaty żeby to pospłacać, a dalej w tym siedzi i próbuje mi wmawiać że to wolność finansowa i inwestycja w swoją przyszłość. Jak próbuję wypunktować ten "jej" śmieszny "biznes" to od razu słyszę że mam zamknięty
@bynbyn cieszę się że to już tylko Twoja eks, bo wytrzymać z taką osobą to niezłe wyzwanie :D
Problem z takimi ludźmi jest taki, że wchodząc w to gówno zamieniają swoje życie w jedno wielkie bagno, a im w wiekszym bagnie są tym trudniej im z tym skończyć i przyznać się do błędu więc brną w jeszcze większe bagno itd itd
bylem w tym i kiedys wplacilem z 400 pln okolo xD, czyli moge to jakos odzyskac?


@ugotowana_osmiornica:
W jaki sposób wpłaciłeś 400 zł? Był taki pakiet? Czy za tyle kupiłeś bony?

A odpowiadając na pytanie, to były pozwy o zwroty. Firma była zarejestrowana w Szwajcarii, co nie pomagało. Generalnie musisz iść do prawnika, żeby ocenił Twoją konkretną sytuację. Może byś pozwał gościa, który Cię tam wkręcił?

Jeśli w imię zasad, to