Wpis z mikrobloga

Ostatnio zjeżdżając z górki na rowerku z dużą prędkością, mój wzrok spoczął na ledwo widocznym detalu Opla Merivy. Nie widziałem tego wcześniej, więc zawróciłem i przyjrzałem się mu bliżej. Okazało się, że to nigdy wcześniej przeze mnie nie widziany Opel Meriva Kim Clijsters Edition! Ucieszyłem się, bo już bardzo rzadko w ruchu ulicznym spotykam auto, które jest w jakiś sposób zaskakujące dla mnie, nawet jeśli to zwykły miejski nudziarz.

Z ulotki reklamowej przetłumaczonej Google Translate:

Ta specjalna seria jest pierwszym konkretnym rezultatem umowy o współpracy, którą Kim Clijsters i Opel Belgium podpisały 1 stycznia 2004 r. na okres trzech lat. Wybór współpracy z Kim Clijsters z pewnością nie był przypadkowy. Jak nikt inny, wyjątkowy belgijski mistrz tenisa może być ambasadorem podstawowych wartości Opla: jakości, kreatywności, dynamiki, elastyczności i partnerstwa. Wszystkie rzeczy, które Kim nie ma sobie równych w swoim tenisie, również pokazuje. W końcu swoje miejsce na absolutnym szczycie kobiecego tenisa zawdzięcza swojej niezwykle uwodzicielskiej i atakującej grze, która czasem opiera się na sile, a czasem na finezji i technice. Wszystkie te cechy znajdziesz również w samochodach Opel. Dzięki współpracy Opel Belgium może teraz używać nazwy i wizerunku Kim Clijsters w Belgii i Luksemburgu... Wersje „Edition Kim Clijsters” różnych modeli mają kilka wspólnych cech. Wszystkie otrzymują specjalnie zaprojektowane obręcze kół ze stopów lekkich, specjalne wykończenie wnętrza – niebieski dla sportowego i antracytowy dla tych, którzy kochają bardziej klasyczny wygląd – oraz własny zestaw dywaników. Ponadto dla tej serii opracowano wyjątkowy kolor: opcjonalny Olympia Blue. Oczywiście inne znane kolory z gamy Opla również pozostaną dostępne. I tylko jedna rzecz może wymodelować specjalne logo serii: oszałamiający straddle, którym Kim nadal oszałamia przyjaciół podczas meczów.

Corsa i Meriva „Edition Kim Clijsters” są również oparte na wersji Enjoy i mają 15-calowe felgi aluminiowe, pakiet Airco i skórzaną kierownicę na górze.

Ciekawe, kiedy Peugeot wypuści Peugeota 208 CC Roland Garros Iga Swiętek Edition?

#rzetelnafura
#carspotting #carboners #samochody #motoryzacja #opel
DerMirker - Ostatnio zjeżdżając z górki na rowerku z dużą prędkością, mój wzrok spocz...

źródło: comment_1666087682n2Z5o2Sr5zl3Ng7eiwF14Q.jpg

Pobierz
  • 20