Wpis z mikrobloga

witam z powrotem asgoruska, aka velocity, aka @patola1121, gicie co straszysz pisemkami meneli, a ze swojej recepcji sam wystosowałeś pisemko przepraszające menela xD

Okej. To tak. Ja - czyli @Asgorus, chciałbym bardzo cię przeprosić @Killuminatii za to co odwaliłem, czyli za: za ciągłe te pisanie o tym numerze karty twojego kumpla, mimo że już wszyscy skończyli temat. Za to, że spamowałem tam tymi oznaczeniami na na mirko, no i za ten no ogólnie za tego całego trolla głupiego, który nie powinien mieć miejsca, to było głupie. Chciałem cię za to bardzo przeprosić i ogólnie jeszcze chciałem ci powiedzieć w ten sposób, że: nie miałem na celu nikogo tutaj, że tak powiem urazić, nikomu działać na krzywdę, że to był tylko głupi troll za który bym cię chciał naprawdę bardzo przeprosić, bo, no bo, bo, zachowałem się jak ostatnie gówno i tu masz rację, należą ci się przeprosiny. Co jeszcze? No przede wszystkim jeszcze tak, chciałbym też przeprosić twojego kumpla, no bo to bezpośrednio jego sprawa dotyczyła tak, nie znam gościa, a a się #!$%@?łem tak naprawdę w jego dane osobowe, w numer karty, gdzie jakby to wyciekło no to wiadomo mógłbym mieć #!$%@?, za to twojego kolegę przepraszam, jeżeli dobrze pamiętam imię to Kamil, nie mam teraz dostępu do kompa. W sumie to chłopaki bardzo was przepraszam nie nie miałem na celu was urazić, nie chciałem źle, to był w sumie tylko głupi troll. No i w sumie no naprawdę naprawdę naprawdę was przepraszam i obiecuję, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy, nie chciałem też niczego wyłudzić przez to. No po prostu był to był po prostu no to było nie na miejscu to był głupi troll.

#danielmagical #patostreamy #mirkoczat
  • 3
  • Odpowiedz